Přejít na výpis diskuzí

Wasteland 2

ČTENÁŘSKÉ RECENZE 21.10.2014 
4 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jen mensi rejpnuti - alfa verze neni po betaverzi... alfa verze je dokonce jeste pred beta verzi... po bete uz je release verze (nekdy jsem slysel i pojem gold verze)
  • hezka recenze ale jeji informační hodnota není moc vysoka
    • No měl jsem to obšírnější, ale pak jsem si uvědomil, že dost odhaluji děj a důsledky některých voleb. Takže následovalo mazání. Recenzemi se neživím, ale hry hraji od konce 80 tých let. Někdy jsem pobouřen vysokým hodnocením "nedodělku" jako tomu bylo například v případě Zaklínače 2 - v době vydání si tak vysoké hodnocení hra nezasloužila. Po vydání patche, zakomponování dalších questů už to bylo jiné. Tady mě to zas přišlo naopak, hra jenž pro mě má vysokou hratelnost a dala mi desítky hodin královské zábavy dostane jen lehký nadprůměr? Mimochodem od pondělí jsem rozjel W2 potřetí tentokrát na obtížnost 3/4 - hlavní rozdíl je v počtu bodů jenž nepřátelský zásah způsobí a taky v tom, že nefunguje autouzdravování při levelu postavy... Narazil jsem na pár nesplnitelných bočních úkolů, se kterými jsem při předchozím hraní neměl problémy.
  • k obtiaznosti .. ta je ovplyvnena len tym ze npc davaju vacsiu dmg a dostavaju menej ziadne vylepsene ai ani viac protivnikov.. hral som to na ranger a prepad dmg je oproti normal je cca 20% a narast dmg u enemy rovnako ( dostat zasah dragonom za takmer 350hp zaboli) hp/armor sa nemeni

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit