zavřít
...

"Zlý , hodný, ošklivý"

Konečně po dlouhých šesti letech vyšla očekávaná hra, modla konzolových později i pc hráčů. Opět se vracíme do gangy prolezlého Los Santos, začátek hry si netradičně nezadá s filmy z konce 80 a začátku 90 let. Ostatně jako celá hra, která se nese právě v duchu Snažil jsem se být lepším člověkem...
 • Tilwaen tiscali.cz
  2 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Jacku, a Ty když si tu recenzi teď po sobě přečteš, tak těm větám rozumíš? *2*
  9.10.2013

  reagovat

 • GGG (anonym)
  5 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Rád si čtu recenze uživatelů, ale musím ti říct, že tohle se číst prostě nedá. V půli článku jsem to zabalil, příště si to po sobě trochu lépe zkontroluj. Největší tragédií je interpunkce. Také mi přijde, že někde jsi záhadně vypustil slova, takže věta pak trošku postrádá smysl (...vyrostl kdesi na hranici mezi Kanadou což je...na hranici mezi Kanadou a čím?).
  Ale samozřejmě snaha se cení.
  30.9.2013

  reagovat

  • Jack1947 tiscali.cz
   1 souhlasí, 1 nesouhlasí
   Nevyvracim ze interpunkce je spatna a bohuzel lepsi nebude, vynechana slova jsou spise kvuli tomu ze jsem jaksi pozapomnel o co slo , jsem rad ze se snaha ceni a snazim se zlepsovat (myslim ze se mi to dari?).
   30.9.2013

   reagovat

  • Thorar tiscali.cz
   5 souhlasí, 0 nesouhlasí
   Kdo najde větu bez chyby? Já to vzdal po druhém odstavci. Nejen, že věty nedávají smysl, jsou utnuté uprostřed, ale i chybějící slova, gramatika, interpunkce. No, je to síla.
   2.10.2013

   reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.159.85.193.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.