Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bug: Z ciziny (Španělsko) jsem se nemohl přihlásit... Vyskočil na mne text, že mám vyplnit kód a obrázek s kódem nikde a ani pole kam ho napsat...

    • ales.smutny

      Díky, podíváme se na to :)

  • Boneland

    Vážená redakce, pořádám veliké setkání hráčů deskových her v Harrachově 9-12.11.2023, volné hraní, prodej her, turnaj o ceny v hodnotě 36k.  Mohu Vás poprosit o zveřejnění akce? Kam mohu poslat propozice a plakát?

    Děkuji za odpověd

    Michal Mach

  • Tlačítko "Nahlásit" u komentáře bez nějakého dalšího potvrzení (nebo třeba formuláře pro odůvodnění) je takový hloupý.

    Stačí se ukliknout, a už někoho reportuju.

  • palcov

    Posledí dobou mi blbne zobrazení nových komentářů, neukazují se žlutě a naopak některé příspěvky mám ohraničené žlutě i když jsem je už několikrát zobrazil. 

  • Vydána kampaň Rezistance na CWR 3 pro ArmA 3

    https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=2846410574

  • Jako jste normální na mobilu s reklamu přes celou stránku, co se nedá zavřít ani odrolovat???! 

    • U předchozí reklamy stačilo počkat, ale to CZC tam teď trčí pořád! JEBLO VÁM??! 

    • Aha, ono stačí počkat, já se ji snažím pořád nějak zavřít, jako ostatní reklamy... 

  • Dobrý den, obrátili se na mne dva spolužáci, že mají blokaci příspěvků na 30 dnů, bez udání důvodů. Je možno na to seriózně odpověďet?

  • matthew451

    S tým webom by ste niečo mali robiť, na noťase mi nejde odoslať príspevok, stále nejaká chyba ohľadom cookies. A horší dizajn a ovládanie galérie obrázkov som asi ani nevidel.

  • Rivers25

    Mohli by jste konečně přidat na stránku tlačítko odmítnout vše, aby jsme nemuseli pokaždé manuálně vypínat všechny sledovací funkce a cookies? Tohle má každá slušný stránka, co se o vás zatím říct nedá!!!!

  • jack

    Také Vám horní lišta s logem games.cz a menu recenze, katalog her atd. překrývá horní díl web. stránky, že není vidět její  část?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit