Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jozef123
    Vždy keď si dám Psát jako anonym tak avatar zostane...
    • Mě se to tak líbí. Pravda, je to pak jaksi neanonymní, ale aspoň nemusím zveřejňovat email při zachování funkcí.
      • bizi
        Email je pro roboty stejne necitelny. Az pres javascript se upravuje do podoby se zavinacem.
  • claymen
    Nevím, jestli to patří sem, hledal jsem recenzi The Void, kterou si myslím, že dělalo staré games.tiscali, ale tady není, kdybyste ji někde našli zapadlou, nešla by sem nahodit? :D
    Dík
    • claymen
      Dík, že to tam je, jenom jste mi mohli odpovědět, že to tam dáváte :D
      • bizi
        diky za info. zapomnel jsem to sem napsat, ze ten clanek vytahneme z neverejnych. pri prevodu se likvidival bordel ze stare databaze a obcas padnul zrejme za obet i dobry clanek. Budeme to jeste resit az ty clanky nekdo zkontroluje.
  • xixixao
    Probůh, nemám nic proti reklamě, z něčeho web žít musí, ale šlo by zařídit, aby nebyla klikatelná tam, kde už vizuálně neni??? (černý pruhy kolem stránky)
    • Paulcz
      To je neduh poslední doby a pochybuju, že to zruší. Na okraje stránek klikaj lidi nechtěně víc než chtěně na reklamní bannery.
    • DSemik
      Já bych navrhoval reklamu ve formě skinu stránky, ale to je pravděpodobně nereálné. Otázkou je, do jaké míry mohou lidé z games.cz ovlivňovat umístění reklamy... Dále si také ti, co umisťují reklamu platí celou vybranou plochu, přestože obrázek může být menší, což také může hrát roli. (Vycházím z toho, co má na svých stránkách tiscali.cz.)
      • xixixao
        Tahle konkrétní věc je buď zavádějící (tj. nechtěná od Games, stejně jako by sem nedali reklamu, která by vypadala, že je na zmrzlinu a po rozkliku by vedla na erotický prádlo...) nebo, a to spíš, obyčejná fušařina (pravděpodobně na straně autora reklamy).
  • smejki
    Seřízněte prosím aktivní oblast tak, aby odpovídala obrázku reklamy. Už jsem ji několikrát spustil, když jsem klepl na černé pozadí, což mě fakt nebaví. Děkuju
  • Nevím, jestli je to schválně nebo ne, ale například u obrázků k Riftu na hlavní stránce se po náhledu přes tu lupu stává, že místo křížku, na který klikám, kliknu na reklamu. Pokud to je úmyslně, tak je to chytré, pokud ne, otravné *4*
  • Paulcz
    Nešel by udělat výpis bleskovek i s komentářema ?
    • bizi
      jako komentare zvlast pro kazdou bleskovku?
      • Paulcz
        Trošku to upřesním, když kliknu na komentáře výpis je nepřehledný díky tomu, že každá reakce má vlastní titulek. Navíc je to takový divný: nejdřív se vypíše jméno autora, poté tučně bleskovka a nakonec komentář, možná by bylo lepší - bleskovka a pod tím autor+komentář. Takže nějak takto:

        Potvrzeno: Raven Software (Singularity) spolupracuje na vývoji nového dílu Call of Duty:
        - Franta: jóoo to je dobrý.. balbla..
        -- Lojza: máš pravdu Franto!
        - Tomáš: blablablalbal..
        ....

        (snad se to sformátuje správně)
        • bizi
          chapu. ale maximalne muzu ten nadpis (kus bleskovky) hodit nahoru, ale neseskupim k sobe veci tykajici se jedne bleskovky. ale teoreticky by slo udelat nejaky filtr, jak vypsat jen vse k jedne bleskovce a nemuset to hledat.
          Ony diskuse jsou ted psany jako univerzalni kod pro pouziti v libovolne sluzbe, takze do toho nechci davat jednoucelove veci, ktere se jinde nevyuziji.
  • no najskor som nevedel prist novej stranke na chut, ale obsah zostal kvalitny a vsetko funguje ako ma.. diky moc, dobra praca !
  • parada konecne novy prehliadac obrazkov ! SUPER !
  • Konečně to už není opruz, prohlížet si obrázky, díky. Ještě mám problém s přihlášením. Třeba teďka jsem vám chtěl poděkovat za galerii, přihlásil jsem se na svůj účet na hlavní stránce, přešel jsem do diskuze a chtěl začít psát, ale v okně bylo, že píšu jako anonym. Musel jsem se odhlásit, přejít na diskuzi a teprve tam se přihlásit. Teď když kliknu vlevo nahoře na Games.cz dostanu se na hlavní stránku, ale vpravo nahoře už zase budu odhlášený
    • bizi
      Muzes mi prosim na email poslat jake cookie a s jakou nastavenou domenou mas v prohlizeci?
      Zatim jsi teprve druhej pripad, ale zajimalo by me proc se to deje. Problemy by melo vyresit smazani vsech cookie (dulezita je ta s nazvem session).
      Jaky mas prohlizec a jakou verzi?
      co muzes, posli na: bizi(at)tiscalimedia.cz
      diky
      • bizi
        Uz vim kde je problem. Prenos session mezi domenami zajistuje JS, ktery se spousti az po nacteni cele stranky. Bohuzel nam tu ted bezi super reklamy pres super reklamni system, ktery vydava reklamu i nekolik minut, takze pak neprenasi info o prihlaseni. Jdu to prepsat.
        • Teď jsem se přihlásil a zkušebně prolítl diskuze a vypadá to, že to funguje. dik
  • Zdravim, taky diky za novou galerii, konecne je rozumne pouzitelna a +1 za moznost pouziti klavesnice :).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit