Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rage
    soutěž padla nebo co? včera mělo být vyhlášení a skutek utekl i dneska
    • Toz bud jsem slepej nebo uplne zmizel clanek s tou soutezi...
      • To víš, vyvolávala totiž příliš otázek *1*
    • Ber to tak, že i lidé pracující na půl úvazku si zaslouží volný víkend.
      • Ale sliby se musej plnit...
        • Nechť hodí kamenem první ten, kdo je bez viny.
  • DSemik
    Nevím, zda je to jen mou karmou, ale relativně často se mi stává, že když odesílám svůj příspěvek zde v sekci Diskuze, jsem automaticky odhlášen. Je to věc docela nepraktická a nepříjemná, ale jestli se to nestává nikomu jinému, může být chyba u mne.
    • Taky se mi to stává. Buď mě to úplně odhlásí, nebo jen smaže skrytou identitu. Naštěstí to není nic častého :)
  • Ja uz hru RIFT Planes of Telara mam doma takze je uz venku a Evropske servre funguju uz od 3. marca,takze praju hodne stesti a vsetkym pekny zazitok z noveho MMORPG. Je ozaj prekrasne spracovane.WOW sa moze triast.
  • Jinak ste uplne v pohode.
  • inak mal by som maly dotaz k vydaju hier lebo v poslednom case pisete uplne bludy. Lebo napr. RIFT - Planes of Telara uz davno vyslo,presne 3. marca a vy tam pisete ze vyjde az v kvetnu to je hruza,keby ste vedeli nekoho kto opravi datumy vydaja hier tak by som navrhoval zmenit lebo tymto straca stranka citatelov.Diky moc
    • DSemik
      Je v prodeji ve světě nebo i u nás (resp. na Slovensku)?
  • OTRASNY prezerac obrazkov, obrovske MINUS uz si ani obrazky neprezeram ! chyba posuvanie obrazkov pri maximalizacii, nacitava sa cela stranka pri kazdom obrazku cele sa to posuva OTRAS !
    • bizi
      nasazena predelana verze (velmi blizka starym games)
    • Ano, musím souhlasit. Celý WEB je jinak povedený, zvykl jsem si rychle, ale při pokusu o prohlížení obrázku mám pocit, že je to snad schválně. Sem rád, že to řešíte a věřím, že se polepšíte ;-) Díky
    • blixak
      Neni to idealni, vime.. Ale resi se to, zkuste s nami mit jeste par tydnu trpelivost..
  • Zdravím, chcem sa spýtať môžu sa do súťaží zapojiť aj občania Slovenskej republiky?
    • oin.odin
      Sakra nepýtajte sa fur na tu istú somarinu a napíšte odpoveď ... more sú to síce Prago-centrici z Brna ale nie sú to rasisti :)
      • To, že nie sú rasisti, ešte neznamená, že sa do týchto súťaží môže zapojiť aj slovák. Aj tak ďakujem za odpoveď.
        • blixak
          Jak rika xavier baumaxa - Nezáleží na tom, z akého štátu si :)
  • Neviem ci je to len momentalne ale zda sa ze ste ma vypoculi ohladom tej velkej sirokej reklamy co byvala uplne nahore, teraz je to opravdu lepsie!
    Dalsi krok: priamo na games.cz to nevadi ale napr na http://games.tiscali.cz/pc/recenze/ zbytocne vadi to velke okno pod hlavnym menu kde su bleskovky a velky obrazok zo spravami - menu pod nim("Vsechno, Clanky, Recenze, Videa") by malo by hned pod hlavnym menu. V sekci recenze je zbytocne a zabera prilis mnoho vertikalneho miesta. Dik!
    • uh, ok berem spat - ta reklama tam zase je ;((((
  • To bíle pozadí už tu někde je? Trochu pročítám a mám pocit, že mi explodují oči.
    • Už jsem to našel. To je skoro jak easter egg *1*
      • RakeW
        Aha, už ho taky mám :). Bílá je fajn, ale ta fialová (tiscali barva, co?) je fakt dost hnusná.
      • bizi
        Ta bila neni uplne odzkousena a muze obsahovat chybky. delal jsem ji jen kdyz jsem se potreboval odreagovat, ve volnem case. Taky se bily skin nepropaguje na sluzby mimo domenu games (diskuse, login, registrace, nastaveni...)
        • Je to hezký. Jediná "chyba", které jsem si všiml, jsou google reklamy dole, ty mají ten tmavý skin. Ale kvůli tomu se myslím musí dělat nová ad-sense položka, což je otrava...a taky ty lákadla na ostatní Tiscali portály.
  • mirekdusinojc
    Šlo by zavést do diskuzí možnost citace? Nebo alespoň možnost psát určitý text kurzívou, aby se dal odlišit od ostatního textu. Díky
    • bizi
      Jsou povolene bezne html tagy pro bold italic odkaz podtrzene skrtnute
      tedy tagy: b i a u strike (jeste mozna pro uplnost dodelam strong, em a dalsi nezavadne tagy)
      jen to nikde neni publikovane. zatim to nikomu nechybelo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit