Přejít na výpis diskuzí

Genesis

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdravím a dovoluji si vložit odkaz na náš Genesis Tribute Band http://abacabgenesistribute.com/cze/home_cze.html
  • DUKE

    Zdravím všechny fanoušky GENESIS ! Genesis poslouchám zhruba od svých 12-ti let ! Teď mi je 37 a poslouchám je pořád ! Jen je škoda,že před turné v roce 2007 nenatočily něco novýho ! Jako první desku (LP) jsem od nich slyšel album DUKE z roku 1980 ! A po pravdě řečeno mně to moc jako 12-ti letýho kluka moc nenadchlo - až pak jsem se do toho postupně dostával,až mně to pořádně,jak se říká chytlo ! Mně se DUKE líbí možná o dost víc,než jaká koliv další deska . Mám obavy , že už se od nich asi ničeho nového bohužel nedočkáme-rád bych se mýlil.No přeci už to jsou starší pánové.. A taky pochybuju,že pojedou ještě na turné,notabene s Peterem Gabrielem-o tom pochybuju ! Zdraví TB *5*
  • Bootlegy

    Zdravím, máte někdo nějaké raritní nahrávky z koncertů Genesis?
  • seniorka

    Je mi 60 let a Genesis mám ráda dlouhá léta. Jsem ráda, že se o nich mohu něco dozvědět. Fandím jim i nadále. Eva.
  • Genesis cz web

    O skupině Genesis česky: http://www.progboard.com/Genesis/69
  • CO?

    Jak ze? Jeden cas tam pusobil i znamy Phil Collins? Vzdyt on tam ztravil skoro cely zivot! Nastoupil tam v 19ti letech jako bubenik a od roku 1976 i zpiva. On tahl Genesis celou jejich nejslavnejsi eru a odesel az po predposlednim albu We Can Dance. On je skoro nejklicovejsi clen skupiny. Krome toho uz je s nima opet na turne. Ten kdo psal ten profil o Genesis nic nevi, nebo co?
    • Re: CO?

      Pokud se sem přihlásíš, tak to můžeš upravit! Já už jsem se o to pokusila, ale zas toho tolik o Genesis nevím, tak to kdyžtak zkus ty *4* Musíme přece chránit dobrou pověst Genesis *1* !
      • Re: Re: CO?

        JEŠTĚ TAM BYL PETER GABRIEL TEN BYL MOŽNÁ VĚTŠÍ TAHOUN NEŽ PHILL COLLINS
        *3*
        • Re: Re: Re: CO?

          Současní Genesis?
          Je to jinak...
          Phil Collins a Peter Gabriel jsou
          špička ve svém oboru.
          Zajímal jsem se o ně koncem 80.let a
          slyšel téměř všechny dostupné nahrávky.Stárnou... *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit