Přejít na výpis diskuzí

Billy Talent

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
217 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.cshudba.cz/interpreti/208-Billy_Talent
    BILLY TALENT na Česko-Slovenské Hudební Databázi
  • BéTéčka jsou kvalitka....

    Je to jasný jak facka, B.T.u mě vedou, jejich hudba i texty nemají chybu, čím víc je poslouchám, tím víc mě berou. Skvělej nářez co mi koluje v žilách. Ať se jdou bodnout a utopit všichni co hudbu B.T. nerespektují, akorát to ukazuje že hudbě nerozumí. Jejich songy mají všechno co jsem v hudbě hledala a našla!!!!!!!!Tak zas na koncíku chlapi *14* *14* *3* *5*
  • <3

    love BT!!! *3* *1*
  • ♥ sou supr ♥

    Já je lovuju... fakt sou nejlepší!!! jejich hudba je neskutečně upřímná...no suprový mno ♥ =D
  • B-day

    Happy Birthday Ben!! ♥ ya!! <3 *3*
  • Škoda

    Zdar lidi, v Praze sem chytila chřipku a teď sem se nějak vzpamatovala=). Šlo o to, že s nějakýma fanouškama jsme se domluvily, že dáme Aaronovi na meet a Greet dárek k narozeninám. Bohužel z toho sešlo, měl jsme nápad že mu uděláme speciální puk na hokej s logem Billy Talent a fotkou a se vzkazem od fanoušků. Je mi líto, ale peníze se nesešli a bohužel fanoušky nějakým způsobem nespolupracovali. Bylo to děsná škoda když jsem mu jenom, suše popřála na setkání Happy Birthday. Příště byto chtělo víc organizace, ale i to přání narozenin ho potěšilo=). No nic, chtěla jsem vám to jenom říct, spíš jenom těm ským sem se domluvila.
    Mějte se *3*
  • koncík

    ááá bože lidi!! ten koncert byl magamózně uplně luxusní!!! uáááá bože já chci znova!!
  • Otázky pro BT

    Ještě jedno připomenutí: otázky posílejte do max. 20.11 ptž to setkání je 21.11. O.K mějte se *1*
  • Otázky na BT

    Lidi, mám pro vás takovou zprávu. Vyhrála sem v soutěži Bravo: Setkej se s Billy Talent, nebudu tady popisovat jak moc se těšim že je uvidim:-). Ale kdoby měl nějakou otázku na Billy Talent tak mi jí může poslat na můj email: plevovasarka@seznam.cz a pokud budu moct tak se na ní přímo BT zeptám a popřípadě vám odešlu odpověď. Mějte se a ptejte se *1*
    • Re: Otázky na BT

      sakriiš :d taky sem soutěžila...njn mě pstě štestí přeje :D
  • bla bla

    jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjjjjeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeettttttttttttt tttttttttttttttttttttttttttoooooooo ooooooooooooooooooooooooooooooo nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjllllllllllllllllllllllllllllllllllllleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppšššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššššš sssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssskkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuupppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit