Přejít na výpis diskuzí

Breaking Benjamin

HUDEBNÍ SKUPINA 30.6.2007 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • OMG! toto je naj skupina *14* *14* strašne by som ich chcela vidiet naživo *1* *14*
  • Užasná skupina *14* milujem ich hudbu *14* *14*
  • ??!!??

    Proč se hádat... Jak 3DG tak i BB jsou úžasný kapely a už je jen o názoru jedince jaká kapela se líbí víc... A uznávám že BB je rozhodně tvrdší kapela než 3DG ale o 3DG bych zase v životě neřekl že je emo :/ a o komerčnosti bych tu nemluvil protože ani o jedné se pořádně říct že je komerční... Hanna FOntana je komerční ... a to je krapet rozdíl...
    • Re: ??!!??

      ses kokot *14*
  • titulka z náhradníků

    Zdravím všechny, podle titulků na konci Náhradníků složili závěrečnou písničku I Will Not Bow (naprosto dokonalou písničku), jenže jí nikde nemůžu sehnat, nemáte jí někdo náhodou???
    • Re: titulka z náhradníků

      http://mp3.teledyski.info/index.htm l?text=breaking+benjamin&strona=1&f ile=global&name=eplik&dalej=Szukaj tu je skoro vše...
    • Re: titulka z náhradníků

      ja sem stahnul z torrentu cely album Dear Agony
      • Re: Re: titulka z náhradníků

        To seš teda drsňák *1*
  • tdg a bb

    denska tu kapelu slyšim poprví... a myslim si, že neni nejhorší *5* ale nijak mě nazaujala, ale znám podobnou kapely která je mnohem lepší !!!!! A je to Three Days Grace !!!!! Fakt maj úžasný mp3 hlavně Never too late, animal I have become, I hate everything about you,.... *14* *14* *4* *3* *1* *14*
    • Re: tdg a bb

      Nic proti ,ale TDG nemůžeš srovnávat s někým jako jsou BB.TDG maj 2 alba ,navíc dost komerční...jako většina emo kapel...Kdežto BB maj 3 a to nepočítám 2 ep alba,soundtracky do her atd.Navíc BB je metalová kapela...což TDG není ani náhodou...sečteno a podtrženo TDG není špatný...ale je to jen další tuctová rocková kapela na seznamu ... esli budeš chtít poznat co je to pravej rock popřípadě metal ,tak se mi ozvi a já ti napíšu pořádný kapely... *5*
      • Re: Re: tdg a bb

        Ty jsi vážně debil. BB a 3DG jsou dost podobné kapely, hrají podobný žánr, často spolu koncertují a patří tak nějak do stejného pytle. Když už zmiňuješ kolik kdo měl alb, dovol mi abych ti připoměl, že 3DG měli (v době kdy jsi psal tenhle nesmyslný příspěvěk) též 3 alba. 2 jako Three Days Grace a jedno starší, kdy si ještě říkali Groundswell + Three Days Grace Demo z roku 1998, soundtracky, akustické songy a různé live songy, o kterých si nikdy neslyšel. A ještě si dovolím tvrdit, že ani jedna z kapel není metalová. Můžeš maximálně říct, že jeden z žánrů který kapely hrají se jmenuje "alternative metal". Jinak je to spíš alternative rock, post-grunge a prostě to zapadá spíše do rocku. 3DG nejsou ani trochu komerční, jsou na tom stejně jako BB a na něco jako že 3DG jsou emo... radši ani nereaguju... ^_^
      • Re: Re: tdg a bb

        3DG nejsou a nikdy nebyli EmO! *16* Každopádně nemá cenu srovnávat 3DG a BB, navíc Adam Gontier (zpěvák 3DG) a Benjamin Burnley (zpěvák BB) jsou starý a dobří přátelé, Adam si s BB dokonce i zazpíval song "Dance With The Devil" live. Nesouhlasím s tím že jsou 3DG komerční, a ani jedna z kapel není nějak moc metalová a jejich hudba je celkem podobná. Každopádně jsou obě kapely skvělé, a prosím tě... Když o nějaké kapele nic nevíš, radši se nevyjadřuj. *4*
      • Re: Re: tdg a bb

        To bych chci teda slyšet ty tvý pořádný kapely !!! *9* TDG opravdu NEJSOU emo !!!!!! *8* *16* *10* A na wikipedii si můžeš přečíst že jejich žánr je - Alternativní rock, post-grunge a alternativní metal !!!! takže tam taky mají metal a navíc koncem září by jim mělo vyjít 3. album!!!!!! *14* *3* *4* *4* *4*
      • Re: Re: tdg a bb

        tdg nejsou emo...
  • hm :D

    koukám,že i na hřbitově je větší aktivita *1* nechtěl by mi někdo helfnout z webem ? chtěl bych udělat kompletně novej vzhled, ale nastoupil sem nedávno do práce na pozici projektanta a absolutně nic neztíhám...bylo by fajn kdyby někdo pomohl =)
  • Sooner.Or.Later

    tak tuhle partu doslova zbožňuju
    a kdyby tu měli koncert tak bych byla moc ráda *3* a z písniček mám nejradši:Breath,Skin,Had Enough a Forget It
  • :)

    tak tohle je pro mě ta nejluxusnější skupina co znám! co písnička to nádhera..já snad nic jinýho neposlouchám *5* a je sice těžký vybrat ale nejradši mám Breath,Sooner Or Later,Polyamorous,Wish I May...
    jinak taky bych byla ráda kdyby sem přijeli koncertovat ale nevim nevim jestly se toho dočkáme:(
    • Re: :)

      Hééj, já taky cu konzert *14*
      Ale z písniček žeru nejvíc: Breakdown, Until the end, Topless, Sugarcoat *1*
      • Re: Re: :)

        NEJLEPSI JE WISH I MAY *5*
      • Re: Re: :)

        zeru snad vsechny songy....tak muze jet lodí *1* *1*
    • Re: :)

      leda ,že by jsme Bena svázali a unesli :D má fobii z létání...a proto kapela nekoncertovala nikde jinde než v USA a Kanadě...
      • Re: Re: :)

        taky možnost:D joo táák strach z lítání..mno aspoň mám s Benem tohle společný:D
        docela by mě zajímalo jak to chtěj dělat dál,nemůžou celej život hrát v USA..ale jak to tak vidim nezbude nám nic jinýho než ho svázat a unýst *5*
  • nový web...

    Čus lidi *1* ,tak jsem koukal na net a není tam žádná pořádná česká stránka o BB ..pár jich tam je,ale to jsou takový rychlo zplácaniny..... takže sem vytvořil vlastní =) běží asi tejden a snažim se toho o nich sehnat co nejvic...tak kdyžtak se podívejte na můj web :
    http://www.breakingbenjamin.webgarden.cz/
    • Re: nový web...

      *3* supr web
      • Re: Re: nový web...

        mno dík *4* ,snažím se...ale štve mě ,že pořád nejsem zaregistrovanej pod seznamem...regnul jsem se asi před měsícem a pořád nejsem ve vyhledávači.... *9* jinak nemůžu se dočkat novýho alba *15* *15* *15*
        • Re: Re: Re: nový web...

          Bude nový album? *15*
          • Re: Re: Re: Re: nový web...

            bude,bude ... čti moje stránky a dozvíš se víc *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: nový web...

              Ok *3* .
  • FEAR

    me se proste libi vsechny s tim nic neudelam *14* jinak lidi nevite kdy by mela priblizne vyjit dalsi CD ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit