Přejít na výpis diskuzí

Brokencyde

HUDEBNÍ SKUPINA 21.8.2008 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :P

    Brokencyde neni žádnej metal ale Hip Hop / Screamo
  • Crunkcore

    Crunkcore,říká vám to něco? Vy emaři...
  • FANKLUB

    http://brokencyde-fanclub.blog.cz/
  • brokencyde

    proste neivm co resite je to proste screamo smichany s hip hopem:D a jsou dobry ten jejich styl se mi dost libi
  • MySpace

    Všichni, kdo se hádaj, co mají Brokencyde za styl hudy, ať se jim podívaj na Myspace - tam je dost čitelně napsáno Hip Hop / Screamo / Experimental :) :D
    • Re: MySpace

      Přesně a ty co se budou hádat dál tak jste upa vypatlaný..2x jsem byla jna jejich konziku...a já jsem přesvědčena o Hip Hop / Screamo / ... *16*
    • Re: MySpace

      Tak, tak x))
  • Emo vole!!

    Brokencyde jsou EmO s hipHopem...a kdo neví co je Emo tak to je Punk vyjadřující více EmOce!! *15* tak co to tu blábolíte *7*
    • Re: Emo vole!!

      hmmm...tak tim pádem nevíš co je emo ani ty protože co tady píšeš jsou blbosti..tohle si běž říkat dětem do mateřský školky ty ti to možná zbaštěj!! *13*
    • Re: Emo vole!!

      Brokencyde jsou ale Scene xD *1*
  • Moncule

    Lidi to maji vetsonou a tom rvani neni moc dobre pokud se rve skoro cela pisnicka neda se to poslouchat uz potom ale jinak co muzu rict tak jak oni rvou behem tech pisnicek to vy byste ani neurvali si myslim aspon nekteri
  • ...........-----------

    hej to konec oni maji nejwic stylllllllllll *14* *14* *14* *3* *14* *14* *14*
  • Styl

    TvL Brokencyde sou hardcore s popem...ale jinak ok noo *1* *1* *1* *1* *1*
    • Re: Styl

      *15* Brokencyde jsou žánry...Crunk, Screamo a Electronica, mají to na myspace
      • Re: Re: Styl

        Yes! *15*
  • brokencyde

    hey lidi co to tu píšete brokencyde sou metal woe xP... *1*
    • Re: brokencyde

      hard rock s popem? co je to za blbost?! *7* metal? vy ste snad upadli? *9* dyk sou scream....pro ty co to nechápou...scream=křik...a myslim že ve svých songách si toho křiku užijou...sou prostě scream
      • Vím,že nekterí lidi budu namítat nebo budou proti,ale Já je zbožňuji a jsou boží :3 ..... Antz je tam nejlepší a nejzlačí ♥
    • Re: brokencyde

      někdo se tu za mně vydává *10* *16* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit