Přejít na výpis diskuzí

Cradle of Filth

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CoF

    skvělá skupina :)
  • Black metal

    Blackmetalisti jsou někdy srandovní... http://chapadla.cz/tricka-panska/Sl adky-zivot-blackmetalisty.html *15*
  • NEJ

    jedna z nej skupin *3* *3* *3* *3* *16* *16* *16* *16* *5* *5* *5* *5*
  • rosie

    takze klavesistka C.o.F. odesla, jj ted v roce 09 a je tam misto ni naka Ashley "Ellyllon" Jurgemeyer (pravdepodobne je docasna nahrada kvuli koncertum...
  • Cradle of Filth

    Je pravda že sou CoF dost nahuštěny(sam je teď posloucham každou chvili), ale přece jenom musim řict že SlipKnoT je lepši i když se jedna o jinej styl hudby. *5*

    *5* -rules
    *4* -sucks
    • Re: Cradle of Filth

      nn C.o.F. sou nej!!! *13*
  • Její strejda

    Ahoj, moje kamarádka je neteř Škaroupky...takže má volný vstupenky na koncerty a jezdí s ním po různejch koncertech...jako VIP, takže mám doma pěkně tučnou sbírku různejch věcí od Cof....jsou fajne *4*
    • Re: Její strejda

      -> závist! :)
  • CoF

    Jo, je to uplne Supeeeeeeeeeeeeeeeeeer skupina, moc ji milujem /teda stare COF, abych byl presny/. nejlepsi alba jsou podle mne The Principle of Evil Made Flesh, Dusk and Her Embrace, Cruelty and the Beast a samozrejme Midian. Uplne nejhorsi je Damnation and a day. Apropo, pro ty, co tvrdi, ze CoF je black metal, ZADNY BLACK METAL TO NENI A NIKDY NEBYL. Je to symfonic metal s gothickymi pridavkami. Ja nejradeji pouzivam Dusk metal To je COF, dusk Metal
    • Re: CoF

      Souhlasím že to není black meta, ale prosím slyšel/a jsi někdy symphonic metal??? Promiň, ale symphonic metal je např Epica, After Forever, Leaves´ Eyes ale Cradle of Filth??? No to snad nemyslíš vážně??? *16*
      • Re: Re: CoF

        já bych řekl že je to black/gothic metal lehce ovlivněnej symfonickým metalem *1*
  • <3

    Sou to proste machri.Fakt uzasny,miluju <3
  • bleee

    no fuuuj, co to zas vymysleli za kravinu!! bleeee, *9* *9* blee,fuuuj, to je ještě horší než kiss (kiss taky nesnášim) fuj!!!! *8* *9* *9*
    • Re: bleee

      tak by me teda zajimalo co posloucas za kidy!! *13*
    • Re: bleee

      di doprdele *8* *8* *8* *8*
      máhodou CoF sou nejnejnejnejnejnejnej a eště jednou nej *16* *16* *16*
      • Re: Re: bleee

        jj přesně jsou NEJ a ještě pro mě dlouho budou. *15* *14*
  • Bestovkaa

    *16* nejvetsi borcii.. *5* fakt tohle je jedina blackmetalova skupina ktera vi co hrajee *15* *5*
    • Re: Bestovkaa

      omg vis co to je black metal ? jediny co z CoF pripominalo black metal bylo album The Principal of Evil Made Flesh
      to co hrajou ted ma do black metalu hodne daleko

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit