Přejít na výpis diskuzí

Diamond Cats

HUDEBNÍ SKUPINA 13.10.2009 
446 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • debilnější skupinu jsem neviděla *11* *11* *11*
  • Vlašim

    Joo,já koukala na video z Vlašimi byla jsem tam a s holkama si to náramě užila :-) jsou senzační.
  • www.stránky

    Holky mají krásné nové webovky www.diamondcats.cz

    a ty videa..to je krása jen mi nejdou přidat sem :-(
  • stella

    hele když si to tu tak čtu tak diamond cats můžou být nevím kolikrát lepší než 5angels ale na rovinu- 5angels jsou úspěšnější, známější a i oblíbenější....není to tím, že diamond cats vznikly později, ale kdyby měli nějaké fanoušky už předtím když byly 5angels tak by teď měli fanoušků víc.......ale podle všeho zatím s přehledem vedou 5angels- budou mít svůj vlastní muzikál, natáčeli svůj videoklip k anglické písni ve frankfurtu, zazpívali si s karlem gottem, michalem davidem a ještě si zazpívají se spousty dalšími....zatím diamond cats skoro nikdo nezná...ještě si nikde pořádně ani neškrtly........prostě 5angels se lidem líbí víc jsou sympatičtější a v showbysnyse není místo pro dvě takřka stejně zaměřené skupiny......... takže to diamond cats můžou rovnou vzdát... *5* *5* *5* *3* na *4* *4* *4* *4* *4* prostě nemají!!! *5* *5*
  • 5angels

    tak ale 5angels a diamond cats jsou opravdu super tak je mějte rádi oni nejsou zlí opravdu. *3*
    • Re: 5angels

      Presne mas prvadu oni jsou nevychovany aspon nikdo se najde kterej ma rad obe skup.
  • 654

    Mně je to fakt jedno. *3*
  • Ahoj

    Jste všecky hrozně roztomiloučký, moc vás holky miluju! Muck!!! *14*
  • BOŽE!

    MŮŽETE MI LASKAVĚ ŘÍCT PROČ NA STRÁNCE O DIAMOND CATS ŘEŠÍTE ANGELS? ... ! KUR*A POCHOPTE ŽE HOLKY JSOU DOBRÝ KÁMOŠKY A CHODÍ SPOLU VEN! .. NECHTE JE UŽ NAPOKOJI!
  • ??

    Hele.. jediné co nechápu je,proč vyměnil manažer členky,když spíš členky měly vyměnit manažera..
    Jinak proti 5angels nebo DC nic nemám :)
    Odpovězte pls někdo na mail *3*
  • lepší

    Diamonds cats jsou mnohem lepší než 5angels *16* *5*
    • Re: lepší

      Jo presne jsou o 10050% lepsi nez 5 blbejch andelu fakt jo ale nechci urazet Angee a Misu i kdyz Misa ze sebe trochu neco dela no tjjedno *7*
    • Re: lepší

      klesly na 8.místo
    • Re: lepší

      omg neni to jedno me se libi obe skupiny obe skupiny jsou stejne dobry takze je to jedno *16* *16*
    • Re: lepší

      ani nahodou,5angels jsou o 3kategorie vys.neumí zpívat a ani tancovat.vsechny vystoupeni rusí,protože na ně nikdo nechodí.tipuju,ze v lednu skončí uplně
      • Re: Re: lepší

        asi typujes blbe a i typoval Diamond Cats existuji a taky existovat budu oni si vas nevichovanejch spratku,fakanu a nwm co jeste nebudou vsimat oni se tou hudbou zivi a vy ji v tom nezabranite je to na nich e na vas
      • Re: Re: lepší

        njn a jeste k tomu zpívaji na playback
        • Re: Re: Re: lepší

          Víš, že i 5Andělů...zpívají na playback, tak bud ztich a DC jsou proctě nej!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit