Přejít na výpis diskuzí

Eiffel 65

HUDEBNÍ SKUPINA 9.8.2007 
6 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ToMmY

    Eiffel byli nej, pisnicka da ba dee .atd Blood 06 stoji za prd. Bez gabryho to nema cenu jako Lunetici po rozpadu *9* *3*
  • Bloom06 jsou pořád dobří

    Bloom06 dělají taky dobrou muziku, i když přiznávám, že jako Eiffel65 měli lepší hudbu. Nejvíc mě mrzí, že jsem nikdy něměla možnost vidět jejich živé vystoupení. Alespoň na Gabrym jsem byla když by v Praze.
  • eiffel jooo!!!bloom 06 nic moc

    jsou fakt nejlepší!!!!!pekni chlapi a hlavne když jefry nasadí ten kšilt *4* *14* *4* tedka je ten bloom 06 NAPRD.zpivaj upo jinak než předtim za doby eiffel *5* jinak kdo prodá cd eiffela 65 tak at mi napiše na meil!!!
  • eiffel jooo!!!bloom 06 nic moc

    ale co mě štve že jak se od gabryho odtrhli,ted ty jejich pisničky nestoji zanic *10* *9* nechápu čím to je...bloom 06 ma takove malo rytmicke a zajmave songy a to mě štve *16* *8* ale jak eště byli pod nazvem eiffel 65 no suprrrrrr *14* *3* pekni chlapi to je pravda...hlavne když si jefry nasadi ten kšilt *4* *4* *1* kdo proda nebo dá cd od skupiny eiffel 65 tak se ozvete na email muj *14*
  • existujou!

    Ale existujou! *3* Jen pod jinym názvem Bloom 06!!! *14* *1* Jefry a Maury se trhli od Gabryho! *1* www.bloom06.com *14* *14* *3* *5*
  • eiffel65

    eiffel65 jsou prostě nejlepší a jsou strašně nádherný chlapy hned bych po nich skočila kdybych mohla a je škoda že se už dávno rozpadli *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit