Přejít na výpis diskuzí

Elán

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak můžete hrát 50 let!?Profesně jste začali v roce 1981 !!To je 36 let né?!
  • https://osobni-oddluzeni.com
  • Ahoj jozko.velmi ta rda zlaskov pozdravujem.velmi ta chchcem poziAdat o jednu laskavost navies adresu fan klubu dalibora jandu mozes mi dat niejak vediet pisomne,stale navas mislym mavas velmi rada spozdravom monika matulova.
  • ahote skupina elan rada vas pozdravujem ale aj janka balaza.ahoj monika
  • ELÁN

    ELÁN BYL JE A BUDE NEJLEPŠÍÍÍÍÍÍÍÍÍ *14* *14*
    • ahoj janko .srdečne vas krasne aj ostatnych kolegov vasej skupiny elan a rada bysom chcela nalepku alan.majte sa krasne monika matulova
  • Eláni

    *16* *16* *16* *16* *16*
  • Elán

    Elán je úžasná skupina.Jsou skvělí.Mají fakt skvělé písničky.Mám je moc moc ráda. *14*
  • Eláni best

    Sice sem byl jenom na jednom koncertu, ale jsou best... Posloucham je od mala,tata na ne chodil od 16 kdyz jim vyšlo první cdko, je mi 17 a eláni jsou a budou nejlepší. *5*
  • jsou boží

    ELANI JSOU SKUPINA CO MÁ VÝDRŽ.KDYŽ JSEM JE VIDĚLA NA KONCERTĚ VE VARECH MÁLEM JSEM SE ZBLÁZNILA OPRAVDU TO BYLO BOŽÍ *15* *14* *1*
  • Jsou super

    Elány mám ráda strašně dlouho a moc ráda je poslouchám.Mají ty nejhezčí písničky na světě a vždy mi kouzelný hlas Joža zvedne náladu.Jsou prostě SUPER a NEJLEPŠÍ!!!!!!Chalani drž tě sa *3* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit