Přejít na výpis diskuzí

Electric Light Orchestra

HUDEBNÍ SKUPINA 24.5.2007 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • E.L.O. NEMA CHYBU

    elo je supr muzika jejich lonsky koncert byl prehlidka nejvetsich hitu a doufam ze letos to bude v plzni to same tesime se a snad budou dobri i bez groucutta navic vydali nove cd the orchestra live 2008 jsou tam skladby jako xanadu ticket to the moon jen nevim kde ho koupit nebo stahnout poradi my nekdo?kdyz tak pisnete na mail lennon72@seznam.cz diky supr kapela *3*
  • elo

    elo -------super
  • Skvělá skupina...

    Electric Light Orchestra je vynikající kapela, jejich hudba je jednoduše geniální a naprosto originální. Má hodně společného s Beatles, které také naprosto miluju a spolu s Electric Light Orchestra patří k mým nejoblíbenějším kapelám, srdeční záležitosti. I když patřím k mladé generaci, neznám lepší hudbu, než je tahle a kapely, které "hrají" dnes, většinou nestojí za nic a poprávu také rychle zapadnou. Ten, kdo chce poznat, co je to pravá hudba, ten ať si poslechne tyto kapely *14* Electric Light Orchestra Forever!!! *4*
    • Re: Skvělá skupina...

      Ta návaznost či podobnost s Beatles není
      náhodná. Jeff Lynn hodně kamáradil s
      George Harrisonem už v dobách největší
      slávy Beatles.Později se oba sešli
      v seskupení Traveling Wilbury´s.
      *5* *4* *3*
      • Re: Re: Skvělá skupina...

        Podla mojich vedomostí Jeff Lynne sa s Georgom Harrisonom zoznámil koncom sedmdesiatych rokov. Dal ich dokopy Dave Edmunds, ktorému Lynne robil pár vecí na LP Information, a LP RIFF RAFF.
        Lennon sa o hudbe ELO vyjadril, že keby EBeatles pokračovali spolu " ...robili by hudbu akú robí Jeff o svojimi chlapcami."
        Pozdravujem všetkých fans ELO, som s ich hudbou nadšený od prvého počutia skladby "Showdown". [yanka@inmal.sk]
        • Re: Re: Re: Skvělá skupina...

          Díky za dopňující informace v předchozím
          příspěvku. Myslím, že nejsou až tak
          obecně známé.Řekl bych, že tvorba E.L.O.
          stejně jako Beatles je nadčasová a proto
          se hraje a poslouchá dodnes,což je jedině dobře.
    • Re: Skvělá skupina...

      Tak v tomhle se shodneme-ač je mi pár přes 20, jsem na tom s vkusem stejně.
    • Re: Skvělá skupina...

      Ahoj, jsem rád, že jsou i dnes takoví - mladí - lidé, pro které je hudba ELO srdeční záležitostí.Já tento názor sdílím už mnoho let. Zatím nevím o ničem, co by mi od nich chybělo. Někdy se mi ozvi na mailovou adresu a dáme obsáhlejší diskusi. Díky Petr
  • ELO. Forever!!!

    Skupina Electric Light Orchestra, skrátene ELO, je podľa môjho názoru najlepšou R+B skupinou. Svojimi geniálnymi skladbami a najmä fantastickými harmóniami predčí aj Beatles, čo je možno trúfalé tvrdenie, za ktorým si však ako hudobník so 100%-ným sluchom stojím.
    Pokiaľ sa niekto pridá do tejto diskusie, prosil by som len seriózny názor, za čo vopred ďakujem. *4*
    • Re: ELO. Forever!!!

      PLNĚ S TEBOU SOUHLASÍM.BEATLES MÁM RÁD,ALE TOLIK LP JAKO OD ELO OD NICH TEDA NEMÁM.COŽ MYSLÍM STAČÍ ZA VŠECHNY KOMENTÁŘE.LYNNE JE MOZART,BACH A BEETHOVEN NAŠÍ GENERACE. *1*
    • Re: ELO. Forever!!!

      ELO je (bola?!) a jej diskografia bude ešte dlho neprekonaná, hodne pripomína chrobákov, vďaka géniovi Jeff Lynne. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit