Přejít na výpis diskuzí

Epica

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • EPICA je na Česko-Slovenská Hudební Databáze:
    http://cshudba.cz/interpreti/683-Epica
  • Kapelu Epica jsem začal poslouchat náhodně.Jednou jsem viděl na Óčku jejich klip k písni Storm the Sorrow.Pak jsem si poslechl celou jejich diskografii a byl jsem z toho úplně nadšený,je to jedna z nejlepších metalových kapel.Metal moc nemusím,mám rád jenom Symphonic metal a Gothic metal
  • MOR 2010

    EPICA, EPICA *14* *3* no čím dál tím líp *3* . I přes počáteční problémy s mikrofonem (mimochodem to se chuděře Simoně stává nějak často) byla neuvěřitelná a pochopitelně i zbytek kapely. Nemám absolutně co dodat. SUPER, SKVĚLÉ, ÚŽASNÉ, atd. atd. atd. *1*
  • Palace

    Mám skromný dotaz: kdo dal na internat pod EP písničku Palace a uvedl jí jako jejich počin? Pokud je mi známo, tak to mají na svědomí Cradle of Filth 2001.
    Mimochodem, teď budu trošku zlá, ale tentokrát na mě Amberian Dawn udělali větší dojem než EP.
  • Epica

    Tak tohle je kapelka!!!!!!!!!!!!!!!!!! Super, genialni symfo metal. Ja je objevil nahodou, kdyz finske howada vyhodili Tarjušku z Nightwish. U mne 100 % ze 100. Apropo : Simono, miluju te, jsi samica mych snu
  • Design Your Universe

    Zdar lidičky. Díky všemocnému internetu jsem měl už včera tu mužnost si vyslechnout celou novou fošnu DESIGN YOUR UNIVERSE která (jak tu již zaznělo) vyjde 16. října. No a musím konstatovat že se jedná o bezkonkurenčně nadupanou pecku. S každým poslechem se mi to líbí víc. První dvě desky byly dobrý, ale nic víc. Třetí fošna - THE DIVINE CONSPIRACY - ukázala výrazný posun k lepšímu a k větší originalitě. No a novinka? ...(podle mě) ještě lepší, ještě nápaditější, ještě nadupanější, prostě pastva pro uši. Možná si teď troufám na velký slova, ale... po několika posleších (a že sem jich z nadšení stihl minimálně 5) se mi zdá, že Therion, nebo Nightwish nikdy nic tak skvělýho neudělali (a to mám tyhle skupiny fakt moc rád a chovám k nim velkej respekt). Však poslechněte a uvidíte - nebo spíš uslyšíte. Někomu to možná připadne jako průměrný album, ale pro mě Epica díky této své novince definitivně usedá na trůn symphonic-metalu. Mark Jansen a jeho banda fakt umí a sou čím dál lepší!
  • ta podoba...

    Tak a teď jsem našla velice, ale velice podobnou část písničky od Therionů (The rise of sodom...) v písničce The Obsessive Devotion - hmmm čím to asi bude *7* nebo se mi to jen zdá?
  • Nové CD

    16.října by měla vyjít nová deska s nýzvem "Design Your Universe" na které spolupracoval i jejich nový kytarista Issac z GOD DETHRONED (mimochodem tam hrál opravdu dobře, uvidíme co udělá v E). Já jen, že to tady nikdo neřeší...
  • koncerty

    EPICA: 23.10.2009 Abaton - Praha, 24.10.2009 Masters Of Rock Café ve Zlíně, takže sejdeme se tam!
  • Zatím nemám slov....

    Až se proberu ze šoku z alba The Classical Conspiracy, tak se ozvu... *7* Na Benátskou noc bych jela hrozně ráda, ale velice špatná doba. Taky tam bude Tarja, JEN TEN ZBYTEK! Tak si to tam všichni co nejvíc jak můžete užijte *4*
    • Re: Zatím nemám slov....

      Proč šok? To ti to album připadá tak dobré nebo tak hrozné?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit