Přejít na výpis diskuzí

Fall Out Boy

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
86 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Môj nový blog o Fall out boy :)
    http://bestfalloutboy.blog.cz/
  • https://www.facebook.com/falloutboyczech (pro všechny příznivce FOB z ČR)
  • Ehm..

    Ehm, koukám, že jste všichni super fanoušci, když sem v listopadu napíšete,že doufáte, že FOB přijedou do ČR. Ne nepřijedou,když se rozpadli.
    Jinak souhlas,že byli naprosto nejlepší skupina ever. Jejich klipy neměly chybu, jejich image byla naprosto perfektní.
    Jasně, nenapsala jsem proč se rozpadli. Patrick šel na sólovou dráhu, můžeme jen doufat, že se daj zase dohromady, je jich dost škoda, po 9ti letech. T_T
    • Re: Ehm..

      kecyyyy
      • Nikdy sa nerozpadli len si dali pauzu ale povedali že určite budú pokračovať :) aj sa tak stalo :P
  • Weunka

    Lidičky souhlasim s váma.. *3* Jsou naprosto dokonalý.. čekám na den kdy přijedou do ČR nevíte někdo jestli nemají v plánu se tady jen tak na jeden koncert zastavit *1* *1* nebylo by to wůbec špatné .. *14*
  • FOB BEST!!!

    FOB to je ta nejlepší kapela na celým světě!!!!ste fakt borci *14* *14* *14* *14* *1* *1* *14* *14* *14* *14*
  • miláček

    ahoj máš pekny blog,to uznávam.peta wentza miluju a tak se chci zeptat,jestli nevíš kdy budou v čr a datum.je to moje nej skupina.a nevíš kde se dá sehnat adresa peta nebo FOB?dyžtak se ozvi na lenishka.kuku
    na lidé
    kdybys něco oněm věděla tak napište pls
    ! *14* *14* *14* *8* *8* *8* *14* *14*
    • Re: miláček

      oni jsou prostě bomba...taky doufám že se někdy ukážou v ČR!!!! *14* *1*
  • www.bestgroupfob.blog.cz

    Ahojky!Máš hezký blog!!!
    Jestli by jsi měla zájem tak se jukni na můj je celý o kapele Fall Out Boy pokud ti tahle kapela něco říká tak se prosím na můj blog koukni!
    Předem mooc děkuju!
    (a mooc se omlouvámza reklamu)

    adresa je www.bestgroupfob.blog.cz

    *1* *14* *14*
  • NEJlepší kapela na světě!!!!

    Ahojky!Máš hezký blog!!!
    Jestli by jsi měla zájem tak se jukni na můj je celý o kapele Fall Out Boy pokud ti tahle kapela něco říká tak se prosím na můj blog koukni!
    Předem mooc děkuju!
    (a mooc se omlouvámza reklamu) *1* *3*
  • Hlasujte pls

    ahojky všichni! hlasujte pls na www.kamikak.blog.cz(lukbobo.blog.cz zrušeno) díky moc za každej hlas (Fall Out Boy jsou tam taky )
  • Podpořte je

    Podpořte Fall Out Boy v 2.kole hitparády na www.hitparady-lukbobo.blog.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit