Přejít na výpis diskuzí

Gaia Mesiah

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
8 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nabízím exkluzivní sběratelský set Gaia Mesiah - 2x CD z jejich nejlepšího období: Gaia Mesiah a Ocean. Obě CD s originálními podpisy všech členů tehdejší sestavy! Podepsaný plakát + vstupenka na koncert v květnu 2005, kde Gaia Mesiah křtili své CD. Palička Mishy Cortéz, se kterou koncert odehrála. Sběratelsky cennější kolekce zřejmě neexistuje. Cena dohodou. kontakt lojza.filip -at- gmail.com
  • Super

    Hej Gaia Mesiah je fakt dooost dobrá kapela...nejlepší je Blueberry day *14* holky jste fakt dobrý ať vám to hraje *3*
    • Re: Super

      *15*jo to taky *3* a co manana??? *5*
      • Re: Re: Super

        Nouproblémo, nouproblémo maňána *1*
        Luxusní věc *15*
      • Re: Re: Super

        dobří jsou *3*
  • Gaia Mesiah - White man mp3 nemáte jí prosííím něgdo???

    Čest. Nemáte prosim White man mp3? Nemůžu jí sehnat. Jeslti jo tak mi jí pls pošlete na mail.(tereza.pasta@seznam.cz) Předem dík:-*
    *4*
  • Prosiiiiiim :-*

    Čauky. Nemáte pls něgdo mp3 White man?? emůžu jí sehnat. dyštak mmě to pošlete na mail(tereza.pasta@seznam.cz) díky:-* *4*
  • Alpha Female

    Nenašel jsem na této stránce jejich poslední album ALPHA FEMALE.Je to sice Gaja ale zdá se mi že se trochu vytratila ta živelnost která mě u holek tak uchvátila.I nadále jsem jejich velký fanda a držím jim palce.Holky jste skvělí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit