Přejít na výpis diskuzí

Gipsy.cz

HUDEBNÍ SKUPINA 19.5.2007 
36 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gipsy.cz{╚§♥♫♫♫♫

    Gipsy.cz suprrrrrrrrrrr hudba kluci supr zpivají§§§§§§§§§§§ maji talent od Boha{╚§{╚$♥♫♫♫↓$♥-/▓▓▓◄◄◄◄◄--◄▒▒▒♥╔▒◄♥ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re:hiphop smrdí

    Souhlasím ale když necháš hip hop dětem
    tak metal zanikne A TO NESMIME DOPUSTIT
    je mi 13 a poslouchám Metal a RocK od 9-ti
    let
  • miluju te

    já tě miluju prostě a že vipadáš malinko jinak než jiní češi tak to vů§bec newa hlawně že máš krásný písnčky a lawně reprezent!!!! *14* *14* *3*
  • Gipsy.CZ

    Jooo Gipsy.CZ fakt sQělá skupina....*MucQ*...Akorát maj někdy moc sprostý písničky že si je nemžu na plný pecky doma pustit když je velde mamka :( ...Třeba černá kronika je žůůůůžo ale sprostá :(...Mno tak nic papapa *3*
  • Tak co Banga

    Tak co, Banga, neměl by ses Čunkovi omluvit,když došlo na jeho slova, že stačí být opálenej, na náměstí udělat binec a zapálit ohně, a už se o tě někdo postará??
    U romáků u vinohradslé nemocnice to zafungovalo...neměli by jste s Vojtou jim jít zahrát??? Ave Romale
  • -------------------

    Gipsy ste upa nejlepší *14*
    • Re: -------------------

      jo to sou teda upe nejlepší a hustí
  • eurosong

    Budu Vam drzet palce, at se v Moskve dostanete dal nez Kabati a Kerndlova.
    Velice me prekvapuje jaky jsme narod rasistu. O to vic Vam drzim palce. Cikanska hudba je pekna. *1*
  • gipsy.cz sou nej

    gibsy.cz sou nej skupina a zpívaj o realitě cos takovech skupin neni moc korš tech co zpivaj czeky.....všichni rikaj že nemaj love aby si to cd koupily...love love, o savore, savore kamen

    *14* *14* *14* *14*
  • i love

    miluju petra surmaje at mi napiše *9*
    • Re: i love

      mno newim jestli je to petr a le jeden bydlí blízko nás *15* *15*
  • gipsy nejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj jjjjjjjj

    gipsy nejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj j
    genialni. dostavaj českyho slavika prostě bomba *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit