Přejít na výpis diskuzí

Hanson

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dost dobrá kapela *1*
  • Nabízím knihu Hanson - neautorizovaný příběh světoznámé skupiny (z r. 1998), perfektní stav, jako nová, pište na us1234@seznam.cz
    • hanson1997
      Ahoj a za kolik bys prodala knihu od hanson ? odepiš na mail mariatony@seznam.cz
  • NA PRODEJ...

    Cauki HANSON fandové,mám na prodej menší sbírku o této kapelce (věci ze starých časáků-zahr. i české), orig. MC Snowed In, 2 knihy a 6 fotek i s negativy. Pokud máte zájem, pišněte mi a můžu zaslat podrobný seznam. Pááá *3*
    • hanson1997
      ahoj Já mám zájem O Hanson teda jestli je JEŠTĚ MÁŠ ODEPIŠ MI NA MAIL mariatony@seznam.cz díky
  • Hansoooooon xD

    Áááá Hanson xDD Bože ty sem taky milovala =*** Super kapela *14* Achhh Taylor .. ten byla taky moje láska xD =*** *1*
  • Hanson

    Já vám nevim, ale Taylor i Zac..oba vypadali jako holky...ale Tay vypada i ted (tedy az na ty vousy) *1*
    • Re: Hanson

      Já si tsejně myslím, že je tay gay. Protože co jsem koukala an to jejich nový DVD, tak tam teda rozkládá rukama.,. úplně vidím svýho spolužáka, kterej je taky jasnej :-)) Nicméně Hanson jsou super...
      • Re: Re: Hanson

        Tak to se pěkně pleteš protože není gey onu už je ženatý a má i mimčo nesut lidi podle toho jak se chovají nebo jak vypadají nakaždé to hned nepoznáš že je gey *3* *3* *3* *3*
  • hanson

    nejjjjjjj skupina *1* *1* *1* *1*
  • Hanson

    Ahojky, jsem jejich fan od roku 1997. Takže, co se týče konzertu, Hanson konzertují jen v Americe a když už v Evropě, tak jeden nebo dva konzerty ve větších městech (Londýn, Paříž atd.), ale o tom jsem nic neslyšela. Jinak Isaacovi je 27, Taylorovi je 25 a Zacovi 22. Všichni ženatí a taťkové. Zac a Isaac mají jedno a Taylor bude za pár měsíců taťka počtvrté. Tak to v krátkosti pro ty, co neví :) *3*
    • Re: Hanson

      No teda já čumim..ze jejich éry jsem je milovala,hlavně Taylora,toho jsem měla snad všude..ale ted že už jsou všichni tatkové a hlavně Tay *14* ten se teda číní!!
  • koncert

    ahoj, prosimvas muzu se vas zeptat jestli nahoou nekdo nevite o jejich koncertu v evrope?? snazim se porad nait nejaky koncert at uz v zahranici nebo tady v ČR ale porad nic.......ale pritom jsem slysela ze chystaji kkoncertni turne THE WALK . verim ze nekdo napisete , predem dekuji
  • Hanson

    hm... tak nic no právě jsem zjistila že je to kluk *1* ale vypadal jako holka *9* *1*
    • Re: Hanson

      ja tady nechci urazit vsechny ty fanoušky zaca ale ja jsem si teda taky mysle aze je to holka ale pak uz na druhej pohled je to kluk ja vysitej *1*
  • Hanson

    Právě jsem viděla písničku v televizi kde hráli mmmbop a ta holka co tam hrála na bicí tak tu jsem v tomto životopise nenašla jen tak jsem to projela takže třeba sem se špatně dívala moc o téhle skupině nic nevím a chtěla bych vědět kolik jim je let jestli to nědko víte tak mi pls písněte na e-mail... díky moc *3*
    • Re: Hanson

      jen¨ze tam zadna hoka na bicí nehraje!! na bicí hraje kluk!! tam jsou vsichni kluci!!! asi si se spletla *15*
      • hanson1997
        oni jsou kluci ne holky proboha *4* jako taylor v písničce mmmbop vypada jako holka ale to nevadí jako gay určitě není a isaac a zac taky ne jsou nejjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj skupina *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit