Přejít na výpis diskuzí

Il Divo

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
115 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koncert byl něco úžasného!!!!!!!!!!!!!!!
    Chtěla bych ten zážitek prožívat znova a znova!!!
    *3* *14* *14* *14* *4*
    Snad ještě někdy se to podaří a ONI vystoupí zas u nás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Ty hlasy tak dokonale ladí a patří k sobě
    a ještě jsou tak moc sympatičtí a vtipní!!!to je dokonalá souhra
    Moc jim fandím
    Hanka
  • Taky už se moc těším na koncert 3.října.Chtěla jsem se někoho zeptat,jak bych se mohla stát členkou fanklubu Il Divo a dostávat upozornění o aktivitách atd. Na Facebooku to už asi nefunguje *9* .Asi jsem naivní,ale je to můj první fanklub *14*
  • petrakneb
    Milí fanoušci,bude zase náš svátek-Il Divo v Praze...3.10.2014
    http://www.ildivo.com/uk/news/il-divo-announce-more-european-dates-musical-affair-2014-tour#comments
    • Fanoušci a fanynky. Nemáte někdo zájem o vstupenky? Koupily jsme si je včera s kamarádkou jako překvapení, bohužel jsme se nedomluvily a máme 4. Nabízím 2 ks, sektor 003, řada 5, sedadla 1 a 2. Cena 2190,- za kus. Volejte 737363526.
      • já bych zájem měla.
        spáteční e- mail alenkadererste.cz
        • Prodano :-[
  • Jsou úžasní!!!!!!!!!!!Jsou vyjímeční!!!!!!!!!!!!Jsou mojí drogou
    a to doslova!!!!!protože mi vždy pomáhají odreagovat se od každodenních problémů!!!!!!!!!Poslouchám je často a mám je moc ráda!!!!
    Moc jim fandíme i s kamarádkou Janou!!!!Snad se nám někdy podaří dostat se
    na jejich koncert!!!!!?????Moc bychom si to přáli!!!!!!!!!
    Díky jim je svět lepší a hezčí!!!!!Přeji Il Divo ještě hodně a hodně
    krásných skladeb a úspěchů!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • vojta

    moje teta má ráda tuto skupinu a mýmu bráchovi se líbí to jak tam zpívají ńa tom fotbalovým hřišti
  • Český fanclub skupiny Il Divo

    Vkladam sem odkaz na oficialni stranky ceskeho fanclubu skupiny Il Divo.

    http://il-divo.grenames.cz/

    Kdo ma zajem, tak se zaregistrujte. Fanclub chce zahajit jednani s manazery Il Divo o usporadani koncertu u nas. Je potreba, aby mel fanclub dostatecnou clenskou zakladnu, abychom dokazali naplnit kapacitu koncertnich prostor!!!
    • Re: Český fanclub skupiny Il Divo

      Seskupení Il Divo je fantastické, jsme s kamarádkou velké fanynky a chceme se přidat k obdivovatelkám těchto super pěvců. Pokud budou koncertovat v Praze, klidně dáme výplatu za ten úžasný zážitel je vidět a hlavně slyšet in natura. Maria a Blanch
  • koncert Il Divo

    Ahojky všem! Lístky na koncert il divo v Bratislavě jsou v prodeji od 22.4. 12:00 já jsem to stihla a jsou poslední místa a já už se na ně mooooooooc těším :0) *3*
    • Re: koncert Il Divo

      myslíš tedy, že je už vyprodáno?... :( přijela bych i z ČR, Il Divo naprosto miluju...
      • Re: Re: koncert Il Divo

        každý den se ještě nějaké lístky objeví, protože lidi si je rezervují a potom to zruší
  • koncert

    Il Divo budú koncertovať na Slovensku!*3*

    http://kultura.pr avda.sk/pre-svet-ich-objavil-simon- cowell-zaspievaju-aj-v-bratislave-p r3-/sk_khudba.asp?c=A110405_152506_ sk_khudba_p20
    • Re: koncert

      předprodej lístků přes www.ticketportal.sk (ještě nezačal) http://www.ticketportal.sk/podujati e_search.asp?id=15838
      • Re: Re: koncert

        Il Divo miluju už několik let :) ale jak koukám na ticketportal.sk prodej ještě není umožněn, dívám se správně tedy?...
        • Re: Re: Re: koncert

          jsem valky fanda il divo, prosim te ma byt nekdy nekde pobliz koncert nebo jsem ho uz prosvihl??
        • Re: Re: Re: koncert

          nebo už je vyprodáno? :( :( :(
  • Il Divo je Nice

    Posloucham Il divo jiz ž hodne dlouho a mužu říct zŽe krásnejší hudbu NEZNAM. *14*
  • il Divo koncert

    Vážení a milý fanoušci il Divo,jsem členkou fanclubu na facebooku,který založilJirka Novák,rádi bychom začali jednat s manažery skupiny o koncertu kluků u nás v republice.Je ale potřeba rozšířit množství fanoušků,jiné bude mluvit za 20 členů fanclubu a jiné za tisíc a více,bylo by fajn,kdyby každý přispěl trochou nápadů a přivedl do fanclubu další členy zatím je u nás registrováno 20 členů.Rádi bychom přivítali i vaší iniciativu při vyjednávání,Jirka navrhoval videokonferenční rozhovor přes skype,hlašte se prosím a pak na facebooku bude uveřejněný čas a den,kdyby se to konalo.Díky za vaše ohlasy.Pala *14*
    • Re: il Divo koncert

      Dobrý den, jednáme o termínu na příští duben, ale bohužel je to velmi drahé, potřebovali bychom opravdu velkou podporu fanoušků :-)
      • Re: Re: il Divo koncert

        Zdravím ! Koncert u nás v dubnu příštího roku, to by byla nádhera.S největší radostí se připojím ke snaze o uspořádání koncertu v Praze, ale nevím jak pomoci.Co můžeme udělat? Já je propaguji všude, kde se dá. Chtělo by to ukázat je v televizi a určitě se lidi hned chytnou. Na příští rok chystají světové turné a tak si přeji, aby zpívali i u nás.Letos budou mít koncert v Bratislavě, tak proč ne příští rok v Praze? Pokud víte, jak můžeme pomoci, dejte vědět.Mějte se fajn. Eva.
      • Re: Re: il Divo koncert

        Samozřejmě se přidávám, strašně je ráda poslouchám, také bych chtěla jejich koncert.
    • Re: il Divo koncert

      Skupina IL DIVO mne okouzlila od první chvíle, kdy jsem je slyšela. Od té doby je poslouchám pořád. Je to nádhera. Ale snad nikdo v mém okolí je nezná. Bylo by potřeba je ukázat v televizi a seznámit s nimi širší veřejnost. Pak bychom se možná dočkali i koncertu v Praze. Nemáte někdo šanci toto zajistit? Neznáte někoho, kdo by pomohl s jejich propagací u nás? Zatím budeme jen doufat, že se dočkáme jejich koncertu i u nás.
    • Re: il Divo koncert

      taky bch je ráda slyšela na vlastní uši. Jsou skvělý.
    • Re: il Divo koncert

      Ráda se stanu členkou...
    • Re: il Divo koncert

      ahoj, ráda bych se přidala do fanclubu ale bohužel nemůžu tento profil najít...nějak nevím pod čím to hledat...il divo má hodně profilů, i když teda převážně cizích. A určitě se připojuji do boje o koncertování kluků u nás!
      • Re: Re: il Divo koncert

        Ahoj všichni,tak už nás chcete podpořit v bohulibém díle propagovat skupinu IL DIVO?A co takhle se k nám ne facebooku přihlásit na IL DIVO-českáfanclub!Ráda rozjedu všechny páky,když zasebou budu mít spoustu fanoušků kluků a kdyby se našel ještě nějaký pomocník nebo pomocnice,kteří by mi mohli pomoci s realizací koncertu,tak to beru všema deseti,hrozně mě štve,že každý brečí,že tu není koncert,ale nikdo nic nepodniká.Já jsem doma,protože jsem ZTP,ale nebojím se pustit se do boje za dobrou věc.Už jsem psala do ČT,na MTV a ´_Očko,zda by nemohli vyslílat něco o IL Divo,aby si jich všiml český divák,protože všude ve světě je všichni znají,jen u nás je zná jen hrstka lidí.Bez propagace koncert nebude,mají asi natvrdlý managery,protože neví,že je skupinu jako takovou potřeba propagovat,zatím si připadám,jako sám voják v poli.Vkládám do Vás své naděje,takže prosím,prosím,smutně koukám.Ahoj Pavla *4* *5*
      • Re: Re: il Divo koncert

        tak už jsme to objevila... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit