Přejít na výpis diskuzí

Kamarádi táborových ohňů

HUDEBNÍ SKUPINA 29.11.2007 
10 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sháním text s akordy písně ´´Tohle místo mám tak rád´´ od KTO. Moc děkuji
    mvopalka@seznam.cz
  • Sháním text s akordy písně tohle místo mám tak rád od KTO
  • Ahoj , scháním text, ale hlavně akordy na kytaru písně "Zápraží" , píseň z desky Kamarádi táborových ohňů z roku 1971. email cb.hajek@seznam.cz
    Předem děkuji Láďa.
  • Originální názvy písní

    Neví někdo jména originálů (v angličtině) k písním Nad vodou svítá, Stáda spí, U tří louží a Tohle místo mam tak rad? U té poslední je sice na LP napsáno "It‘s Enough To Cause A Good Girl To Go Wrong", ale žádnou takovou píseň jsem na netu nenašel.
  • pidi otazečka

    ahoj skupinko.. jen mě zajíma zda u vas hraje i zdenda sádovský? *3*
  • Rád bych se dozvěděl

    něco o dalším osudu Františka Turka,jeho banjo jsem rád poslouchal.a dají se ještě sehnat nahrávky s tímto banjistou?
  • Lokálka

    Na staré desce "Jezero dřímá" hraje písničku "Lokálka" skupina "Mustangové". Potřeboval bych originál akordy k této skladbě (ty co mám se mi nějak nezdají). Dostal jsem návrh obrátit se na stránky KTO. Nemáte někdo text s akordy k této skladbě?

    Dík Mirek
  • jako nový

    KTO ZAS HRAJÍ JAK ZA MLADA !PŘIJĎTE !
    NA BARČU NEBO DO RIKATÁDA !D.V. *4*
    • Re:Jako mladíci L.P.1794

      Opravdu vím,že kluci hrají jak za mlada,akorát nevím zda dostanete na podium MILOSLAVA ŽIŽKU,když píšete, že přišel do skupiny už v roce 1794 to už musí pamatovat uvítání Leopolda II v Praze.Nic ve zlém všichni víme, že se jedná o překlep, akorát jsem se pobavil. Zravím KTO Karel Třebsín *13*
    • Re: jako nový

      Zdravím,
      ráda bych si je poslechla můžete mi někdo odpovědět kdy hrají v Rikatádu??? *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit