Přejít na výpis diskuzí

King Diamond

HUDEBNÍ SKUPINA 27.1.2008 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • king diamond

    je fakt že king diamond má dost dobrej hlasovej rosah a jeho vejšky ve zpěvu je prostě luxus jen aby mu to vydrželo *5*
  • cs

    česte určitě je to cela diskografie ja mam na kazetě do radia doma alebum stahl jsm si diskografii ale nikde to tam nemam
  • KRÁL METALU

    Podle meho mineni je to nekorunovany kral metalu jeho texty jsou bomba a zive koncerty nemaji chybu mluvim ze sve zkusenosti dusan
  • king

    nejlepší alba pro mě byly Mellisa a Abigail. Tím nechci řict že jsou ostatní alba ošklivý. King, je prostě ikona horrors music. *5* *5*
  • King Forever

    Ja uznavam Kinga Diamonda, je to super muzika, velmi dobre poslouchatelna. Pro mne vsak jsou ikony tvrdy hudby nesmrtelni MOTORHEAD
    • Re: King Forever

      plně souhlasím...king je dobrý,ale lemmy je lemmy. *5*
  • BAF

    nazdar borci
    King by měl hlavně přijet zase do Prahy a to že tu má tak málo fanoušků neznamená že ho tak málo lidí poslouchá
  • Ahojte

    Tak jsem se dnes přihlásil k vám a dost mne překvapilo,že King tu má tak málo fans.
    Na svém webu King píše že tento rok vyjdou nová alba a DVD jak King Diamond tak Mercyful fate.Pravda ale je že tohle King neslibuje poprvé takže se necháme překvapit ne? A co vy mí noví přátelé? Můžem taky pokecat když už jsme na jedné lodi ne? Ahojte lidičky Karlos5 *4*
    • Re: Ahojte

      Tak vy jste teda fans jako prase spíš pár blbečků
      • Re: Re: Ahojte

        *1* my se za to nestydíme
        • Re: Re: Re: Ahojte

          Plně s tebou souhlasím.Ať žije King. *5* *5* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit