Přejít na výpis diskuzí

Kings of Leon

HUDEBNÍ SKUPINA 21.8.2007 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kol

    Je to fakt super banda, to se nepletete. Ja jejich pisnicky mam moc rad. A nejlepsi deska : ja myslim, ze Because of the Times z 2007 a Only By the Knight 2008. To jsou fakt popici alba.
  • Koncík

    nejedete někdo na koncík do Berlína 27.6.2009?
    • Re: Koncík

      yep, já jedu, už mám lístky a nemůžu se dočkat, KOL jsou jedna z nejlepších hrajících kapel současnosti a pro mě osobně asi ta uplně nej, a koncert bude úžasnej!!! *3*
      • Re: Re: Koncík

        Jedestam autem nebo jak se tam dopravujes?
        • Re: Re: Re: Koncík

          ještě uplne nevím, jedu tam se dvema kamaradkama a nejspíš pojedem žlutým, ona jedna jezdí do berlína docela často a obe mluví dobre nemecky, pak mám jeste moznost jet s jinou kamaradkou, která jede v ten stejnej termín do berlína na tanecní seminár. HJak tam jedes ty a s kým? je vás víc??
  • ....

    Teprv nedávno jsem si všimla jedný písničky od nich, to se mi většinou od něaký skupiny líbí jedna a další nic moc, ale Kings of Leon mě fakt dostali!! *3*
  • Anketa

    Jaký album KoL se vám líbí nejvíc? *4*
  • I LOVE KOL

    Oni jsou naprosto fantastický, rock + indie = THE BEST :) jejich písničky jsou rockový a skvěle šmrncovní, navíc se dá ale u nich i relaxovat. MILUJU JE <3 :) !!! *14* *14* *14* *8*
  • Kings of Leon

    jsou skvělí =) *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit