Přejít na výpis diskuzí

Klíč

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dnes jsem našel na youtube jejich hudbu, moc moc se mi líbí. Hrejte prosím dál

    Pavel
  • KLÍČ je i na WIKIPEDII

    Mnoho podrobností o skupině KLÍČ najdete i na Wikipedii pod heslem Klíč (hudební skupina).
    Odkaz: http://cs.wikipedia.org/wiki/Kl%C3%AD%C4%8D_%28hudebn%C3%AD_skupina%29
  • Nové album

    Nové album Dál plyne čas je na světě. Více informací naleznete na Facebookové stránce: http://tinyurl.com/dalplynecas
  • Nové CD

    Universal Music prý vydá dvojcédočko, kde prý budou remasterované písně z posledních tří alb. Remastering se prováděl právě ve studiu patřícím manželům Marianovým. O studiu více na www.studioklic.cz Jinak Pavla a Jarda spolu stále vystupují i s repertoárem Klíče a novinkami Pavly, stačí se dohodnout! To vystoupení v klubu vyjde na cca 7.000,- Kč, což zas není tak moc! Kontakty na stránkách jejich studia...
    • Re: Nové CD

      To nové dvojCD by mělo vyjít na podzim 2010 a budou něm všechny písně z prvních tří alb akupiny KLÍČ (Omnia vincit amor, Větrné mlýny a Karneval Canzonett) a k tomu ještě 5 bonusových písní, které na CD zatím nikdy nevyšly (celkem 50 písniček).

      A Jarda Marian to v jejich nahrávacím studiu všechno zvukově vyčistil a upravil (občas prý i něco do původních nahrávek doplnil - sám tomu říká, že udělal "autorský remastering"). Slyšel jsem ukázky a je to opravdu super. Už se moc těším.
  • dnes 5.3.2010

    byli na ČT pojdme tlačit na to, aby jim vyšlo CD nebo DVD z tohoto TV filmu, měli by alewspoň tantiémy, já bych śi CD i DVD koupila zcela jistě a ne jednou

    CO VY na to?? jen nevím, kde začít *14* *14*
  • CD

    Zdravím všechny příznivce.
    Nemá někdo z vás CD skupiny Klíč? Jakékoli. Mám jen jedno a ještě špatně nahrané.
    Předem díky.
  • Složení skupiny

    Jaroslav Marian, Pavla Marianová, Jana Slavatová, Blanka Škodová, Jana Neubauerová, Bedřich Hejsek, Milan Venkrbec

    Včera jsem se byla podívat na Pavlu a Jardu v Horšovském Týně... opravdu je veliká škoda, že jaako Klíč už nevystupujou. Myslím, že zpívala většina lidí co tam byla.... *3*
  • skoda

    klic byl v nasi skole *4* ale ja tam nebyla *9*
  • Prosím nové CD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Klíč je láskou na pořád. A co slíbené CD? *3*
    • Re: Prosím nové CD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      To určitě,ale neznáte aspoň obsazení kapely?Jejich foto?Na internetu vůbec nic není,pouze jsem se dopátral k Jaroslavu a Pavle Marianových,Kateřině Vrkočové-Chudobové a dál už nic.Je škoda,že jedna z nejlepších folkových skupin naší historie zmizela,jako kdyby se nad ní zavřely vody.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit