Přejít na výpis diskuzí

Manowar

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MANOWAR na Česko-Slovenská Hudební Databáze:
    http://www.cshudba.cz/interpreti/90-Manowar
  • Borci

    Caues Metalaci/čky byl ste nekdo na Vizovicich?Bylo to uzasny!!! Manowar sou proste borci 1 Kategorie!! *16*
    • Re: Borci

      čau,máš pravdu bylo to super,byla jsem tam..nemělo to chybu!!! *4*
  • Borci

    Caues Metalaci/čky byl ste nekdo na Vizovicich?Bylo to uzasny!!! Manowar sou proste borci 1 Kategorie!! *16*
  • Nenávidim Hip hop

    Metal je nej hudba na světě.1000x lepší než hip hop.Je mi líto že mí vrstevnící poslouchaj jenom ten debilní hip hop.Navíc na tom neni nic hezkýho.Jenom hudba,a do toho se mluví.
  • pure fucking hate

    NENAVIDIM tuhle hudbu. Howada yeble *9* *9* *9*
    • Re: pure fucking hate

      ty vole pusť si dechovku *8* *5*
    • Re: pure fucking hate

      Ty hovado nikdo ti tuhle hudbu nenuti.Tahni si poslechnout nejaky debilni tuc tuc a neotravuj tady svyma nablblima komentarema!!
  • chyba

    mate tam chybu cd Fighting the world bylo vydany v roce 1987 a ne 1986 podivejte se na zadni stranu originalni krabicky je to tam napsany *1*
  • Manowar

    Manowar jedna z nejlepších kapel ale byl sem na jejich koncíku v Praze a zdáli se mi docela nafoukaný, ale muziku maj skvělou.Ave Metal
  • ****

    Ahoj Bedulo *4* nechtěl by sis založit icq??? že by sme si tam mohli pokec aji mimo tady tu stráku *3* já si totiš myslí že by to bylo mnohem lepší a mnohem osobnější než tady přes tY osobnosti moje icq je dyštak 450353380 ju *3* *4* ono to není těžký teda jestli ho už nemáš *4* *3* jo a mě je 16 a tobě??? *3* *3*
  • ***

    Ahoj Bedulo no jako mám eče ráda třebas Avantasiu, Edguy, Stratovarius, Hammerfall, Helloween, Gammaray, Lordy, Kiss no a pak už nevim...ono je toho spoustu no..ale tyhle jsou moji asik nejvíce oblíbene..a máš třebas isq?? že bychom si teda jako popovídali inde než na této diskuzi.. *4* *3* *3*
    • Re: ***

      Achoooj Miso "uf" isq nema *9* Jsem hroznej ze? *7* Tak nevim na ktere kecarne pokecame *9* *8* Jo Lordy se mi taky libi i Helloween a AC/DC. a,a,a,a,a *1* *3*
      • Re: Re: ***

        Achooj Bedulo no tak to je fajne já na ně v listopadu jedu oni totiš sou na zimním masters of rock a toš se tam na ně a eště na Gammaray jedu podívat tak už se mooc teším *3* *4* no a inak jako asik teda budeme muset kecat přes toto no co už nooo *3* *3* ale myslím že to neva aspoň někde *15* *4* a Avantasiu neznáš??
        • Re: Re: Re: ***

          ahojky Miso,dival jsem se na ty HammerFall a poslouchal *3* je to dobry,moc se mi libi,i Avantasia a Gammaray *3* *3* No,tak kecej o cem chces *8* ale nejradej byhc odsud nekam jinam je to vtu verejne *1* a nehodici *7*
          • Re: Re: Re: Re: ***

            Ahoooj Beudulo *3* tak to sem moc ráda že se se ti to líbí pač todle je taky velice dobrý *4* já sem právě tento rok byla na Masters of rock a Avantasia tam hráli a prej to byl asik nejlepší ročník vůbec co zatím byl a na Avantasiu jak hráli tam bylo zhruba 32tisíc lidí a bylo to fakt úúžasný zážitek na který nezapomenu!! *4* a teťka jedu na ten zimní a toš sem zvědavá jaký to tam bude no uvidíme...a ty už si někdy byl na něčem takovém??
            • Re: Re: Re: Re: Re: ***

              ahojky Misacku *3* mel jsem stroj mimo provoz,Ty musis byt jako slunicko,porad samej usmev *3* Muzu vedet kolik ti je? Ne,ja na zadne takove akci nebyl *9* Ale jinak jsem taky samej usmev a sranda *3* *3*
  • Jujky

    Ahojky,Bystrici neznam ale vim kde je.Ty nevis jak se jmenuju? No prece Bedulka (10.1) *3* *3*
    • Re: Jujky

      jooo tak teda ahooj Bedulko *4* *4* *3*
      • Re: Re: Jujky

        Ahoooj to 10.1 je datum kdy mam svatek, *4* *1* *15* To te asi napadlo,ze.
        • Re: Re: Re: Jujky

          achooj no toš tak trošku *15* *3* *4* ...a ty máš nějakej profílek bo tak něco??....a máš už nějakou dost oblíbenou písničku od Manowar??bo to máš tak stejně všechno rád? *3* *3* *4*
          • Re: Re: Re: Re: Jujky

            Ahoj Miso,myslis sve stranky?ne nemam,ani profilek *9* oblibene?libi se mi tak vsechno,ale hlavne takove pisnicky co se ti dostanou pod kuzi,a taky ty pomale co te chytnou za dusi *3* a broukas si je porad-Heard of steel,Swords in the vind,Fight for freedom, atd. *3* *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Jujky

              Jo,taky mam vic obl.kapel,co treba z nasich-Alkehol,Harlej,Rimortis? "Aj." *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Jujky

              Ahoj Miso,tu kapelu znam kdyz jsem byl na ucnaku,ale ty stary pisnicky mne tak netahly *7* No prece jen,neni to metalek jen porad takova omilacka,to fakt cloveka pritahne,treba i zabery z koncertu.Miso,cekam kdy nekdo vyrukuje ze si zde dopisujem mimo tema *1* *3* Ty mas svuj profilek?stranky? *4* Pa pa *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Jujky

              ahoj Bedulo no přesně moje řec upe s tebou souhlasím *3* *4* oni majou fakticky osobitej a dost dobrej stil hudbičky *4* ale jako že by to byla jediná kapelka co poslouchám tak to se říct nedá ale asik jedna z mojich nej nej noo *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit