Přejít na výpis diskuzí

Marilyn Manson

HUDEBNÍ SKUPINA 23.10.2007 
35 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Text vašeho příspěvku... MARILYN MANSON na Česko-Slovenská Hudební Databáze:

    www.cshudba.cz/interpreti/39-Marilyn_Manson
  • tak jak?

    takový menší dotaz ... mam v tom trochu zmatek. Je to gotik? Nebo pod jakou odnož se to "hlásí"?
    • Re: tak jak?

      Je to glam rock.
  • MM

    je to najlepsi a najkrajší spevák an swete *1* *1* *14* *14* *5*
  • good

    MM je uplně NEJLEPŠÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ nikdo na ně nemá !!!!!!! *1* *1* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4* *3* *3* *14* *14* *14* *15* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • verius

    je nejlepsi best est *14* *14* *14*
  • Nabízím lístek

    Nabízím lístek ke stání pod podiem na koncert v Brně. Původní cena 990, prodám za 800.
  • Lístek

    Koupí ode mě někdo lístek na Marilyna o 100 až 200 levněji?kontaktujte mně na emailu A.kdyrova@seznam.cz
    • koupím lístek

      KOUPÍM LÍSTKY, TAK O STOVKU DVĚ LEVNĚJI....KDO BY MĚL ZÁJEM,TAK NAPIŠTE NA vladimiranavratilova@volny.cz...KLI DNĚ I V PLNÉ CENĚ !!!!!!!!
      *3*
  • Marilyn

    Takze UZNAVAM Marilyna. Nebolo to tak vzdy, ale som jeho fanda. Lubi sa mi hudba, ktoru stvoril, prajem mu a jeho bande len to najlepsie. Paradna muzika.
  • Kam?

    A kam si je kupujete? Já přímo k podiu, chci ho vidět úplně zblízka! Snad ho překecám do zákulisí _ *1* *1*
  • Sakra :D

    Čus hele, já se nemám jak dostat na mansona, neměl by ste někdo náhodou někde místo? Bydlim v Hořicích(Mezi jičínem a hradcem králové) Kdby se někdo našel byl bych mu strašně moc vděčnej *1* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit