Přejít na výpis diskuzí

Metro Station

HUDEBNÍ SKUPINA 16.9.2008 
42 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • I LOVE

    MIluji skupinu Metro Station.Je to moj nejoblíbenější skupina!!!!! *14* *14* *14* *14* *14*
    Žeru je,jsou úžasní!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *15* *15* *15* *15*
  • jeeee

    :D:D je fakt bomba se dívat jak se tady hádate..jejda tak každej má jinej vkus ne, tak do nikoho nerejpejte, mě se taky MS děsně moc líbí, ale nikomu, komu se to nelíbí nenadávám do kreténů..ne?:o)
    • Re: jeeee

      Souhlasím, každý má jiný styl.
      Jen se držím toho, že ti, kterým se MS nelíbí, jim nemusí nadávat.
      Mě osobně se jejich hudba líbí, a komu ne, ten by mohl vyznat trochu slušnosti, a přestat jim vulgárně nadávat, třeba by se tu pak dalo debatovat, co je na nich dobrého a co ne. O tom je přeci diskuze, nebo ne?!
      • Re: Re: jeeee

        jj přesně tak MS se mi líbí a každej má jinej styl, vulgární výrazy tady nepotřebujem - teda pokud nechcete aby to tu vypadalo jak na diskusi o Tokio Hotel!!!
  • No jo xD

    http://www.aceshowbiz.com/images/ev ents/RWP-000668.jpg tomu nejde nezávidět :) xD
  • Pro BRian

    Celkem by me zajimalo proc se lezes kdyz se o nelibi?????Newim proc by meli bejt EMO....Ani bych se nedivila ldybys byl nejakej samponek s ruzovyma znackovyma trickama Lacoste :DASI BUDU BLEJT:D takze pokud se ti nelibi bez si poslouchat Lady gagu a podobny......METRO STATION 4EVER *14*
    • tatoodezolát

      Nelíbijou se mi *10*
    • Re: Pro BRian

      Proč?!Protože tyhle kretény jednoduše děsně nenávidim a nechápu jak někdo může říct,že to je dobrá hudba ... a ne,nejsem šamponek v růžovým tričku :D tyhle zmrdy šíleně nenávidim :) já sem "rock'n'rollovej típek" :DD s vlasama až na zem a pudu si poslechnout radši Led Zeppelin :) to je aspon hudba,ne zoufalý kvílení sinťáků a bicí smiček... ;-)
      • Re: Re: Pro BRian

        si ubohý!!jo kluci jako vy jenom závidite!!a si pěkně namyšlený jak jsem si všimla!!SI TRAPNÝ!!
        • Re: Re: Re: Pro BRian

          jn přesně tak - když se ti nelíbí di jinam kluci jim záviděj to že na ně holky letěj
        • Re: Re: Re: Pro BRian

          Já jim nemám jaksi co závidět :) ...mě je úplně jedno jak vypadaj (i když připouštim,že třeba ze zpěváka je mi zle...) .Já kritizuju na základě jejich hudby....a jelikož už se o hudbu zajímám asi o pěti let (fotr muzikant,matka něco jako "kritička" pro časák :D) tak o tom asi vim o něco málo víc než vy :) ...ale víte jak,i sebevětší sračka si vždycky najde pár příznivců ;-) ....já a namyšlenej?!Ani nevíš jak daleko jsi od pravdu,milé děvče:) :D
          • Re: Re: Re: Re: Pro BRian

            Moje maminka "vybíračka talentů" v Las Vegas, tatínek manažer Billy Talent. Já osobně spolupracuji většinou tak s 30 Seconds To Mars, AFI, My Chemical Romance, Simple Plan, Bless The Fall, Aiden a podobně.:)
            Ke kterým jsem blíž, takže se o hudbu zajímám od 0 let.:) *3*
  • :D

    Tý jo pojd te to tu nějak rozjet *9* je tu nuda *9* tak třeba kterej song se vám líbí nejvíc??? *14*
    • Re: :D

      nej je Seventeen Forever, druhá Shake It, třetí Kelsey a čtvrtá Control
  • Děláte si prdel nebo jo?!

    Tahle kapela je extrémní sračka...banda úchylnej emařů hrající nechutnej pop...to je kombinace na zblití...a největší tragédie je ta píčovina Shake it....nechápu jak to někdo může aspon jednou celý poslechnout....natož pak celý album....no buh s váma debilové...
    • Re: Děláte si prdel nebo jo?!

      No je vtipný že když povídáš jaký jsou to sračky tak že si přeposlouchal cele album :D
    • Re: Děláte si prdel nebo jo?!

      tak za 1 nejsou emo
      za 2 nehrajou pop
      a za 3 neurážej je a di si jinám
    • Re: Děláte si prdel nebo jo?!

      Tak víš jak, každému se líbí něco jiného.
      Tím, že jim budeš nadávat, si asi moc nepomůžeš. Máš osobní problémy, něco tě trápí? Zajdi k psychologovi, vážně ti pomůže. Tímhle se nic neřeší, tak si dej nohy do tepla, cigárko a zachovej klidnou hlavu, hm?:))
    • Re: Děláte si prdel nebo jo?!

      Já ti dám sračky jediná sračka seš tu ty a ty ostani debilove co tu nadavaj SRAČky DETE DO P**E nahodou Shake it je super písnička KRETÉNE!!!!! *10* *10* *5* *16* *8*
    • Re: Děláte si prdel nebo jo?!

      Tobě asi hráblo ne??? Jejich písničky sou boží a Shake it je úžasná!!!
      • Re: Re: Děláte si prdel nebo jo?!

        Zjevně hráblo tobě,vid?!:) dyt Shake it fakt uplně nechutný....nejde o to,že by se mi to nelíbilo,ale o to,že ten song je fakt nechutnej."Hudba" ze sintáku,do toho přiteplenej pokus o zpěv a banda nechutnej pubescentních vejrostků....no potěš pánbůh...
  • :D:D

    ÁÁááá parádní skupina *1* jejich písničky bombový *14*
  • miluju

    Tahle skupina je parádní. Fakt se mi líbí. A upe nejvíc miluju písničku Control a Now That We´re Done. Fakt hodně dobrá kapelka. Nebudu říkat, že nejlepší na světě, pze miluju hodně kapel, ale tihle kluci mezi ně rozhodně patří *3* *14*
    • Re: miluju

      Lepší je Seventeen Forever a Shake It!!!
      • Re: Re: miluju

        jn moje nej je Seventeen Forever
  • Metro Station

    oni *7* nemálo dokonalost konečně skupina která umí spívat ne že bych všechny odsuzovala ale pár se jich najde miluju jejich písničky *14* fandím jim a jen tak dál! *14*
  • Cute kapela

    Jo prerne thak je tho upe cute kapela a maj upe luxusni pisnicky;-D ;-D pste super kapela:-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit