Přejít na výpis diskuzí

Muse

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
128 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prodám 2 lístky na koncert MUSE do Prahy (O2 Arena) 6/2016 do sektoru 103

    2 lístky v sektoru, který je již plně vyprodán (volné jsou pouze horní ochozy O2 areny) - nemůžeme se zúčastnit a tak dáváme do prodeje Koncert 4.6.2016 (Sobota) od 20h v O2 Aréně v Praze

    Možnosti a ceny dopravy
    online, případně CB nebo CK

    opalan@outlook.com
  • No a?

    _Sahara_ : no a co, že se se zasnoubili? mě to vůbec nezajímá, seš asi na palicu, co? psát to do diskuze o nej skupině. začni používat mozek, slípko *5*
  • Matt s Kate se zasnoubili!

    Tak je to tady! Matt s Kate se zasnoubili :o :) Víc o tom je tady: http://scoop.today.com/_news/2011/0 4/27/6541910-pregnant-kate-hudson-s ays-shes-engaged
  • Muse

    ahojte, musím to sem napsat MUSE je bomba kapela, miluju je. Nádhera hlas,hudba i melodie. Balzám na duši i na uši *1*
  • Muse love

    Tuhle kapelku si pouštím už hodně dlouho a poslouchala jsem ji se svým přítelem,jejich hudba je plná pocitů,prostě všeho co člověk prožívá každý de,ale neuvědomí si to dokud to neztratí..některé písničky jsou prostě nezapomenutelné a budu si je vždycky pamatovat ve spojení s něčím,co mi změnilo pohled na život a moje cítění.Písnička Citizen erased a Sunburn plné pocitů,no Muse to jsou prostě miláčci *3* Moje zážitky na Rock for people při koncertě Muse se nedají popsat,asi jsem byla v pěkném pobláznění a zůstalo mi to dodneška *3* Jenom mi k tomu někdo chybí,ale jako bych slyšela Muse v jednom textu...v celém vesmíru není nikdo jako jsi ty *3*
  • The best

    Muse are the best !! :-) Znám je už pěkně dlouho.. Bohužel není nás moc co je zná déle než 1 rok. :) *3*
  • MUSE v ČR!!!

    Muse vystoupí na letošním Rock for People!!! 5.7 2010 v Hradci Králové!
    • Re: MUSE v ČR!!!

      Ahoj a nevis kolik pisnicek na tom festivalu budou muse zpivat?
      • Re: Re: MUSE v ČR!!!

        ahoj, podle programu na rockforpeople.cz by měli hrát necelé dvě hodiny... na festivalu v německu Music im Park Norimberk zahráli 16 písniček...
  • Prekvapena

    Ahoj, o skupine Muse jsem nevedela, dokud jsem omylem neshledla film Twilight, kde meli jednu pisen, pak jsem si je nasla a neco poslechla. Musim rici, ze me prijemne prekvapili. Osobne davam prednost tvrdsi muzice (Guano Apes atp.), ale v zasade nejsou spatni ;-)
    • Re: Prekvapena

      Já jsem se o nich dozvěděla až na MTV =) tak byl videoklip resistance.. =) miluju je! *14*
  • MUSE

    THE RESISTANCE JE STRASNE SUPER!!!!!!!!MILUJEM MUSE *4*
  • MuSe

    SOU NEJLEPŠÍ a nejlepší song -> Undisclosed Desires *14* *14* a Mett *14* hm:D
    • Re: MuSe

      moj clovek, mam to aj na zvonenie!!!:D:D:D milujem muse!!!:D:D:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit