Přejít na výpis diskuzí

Nevada Tan

HUDEBNÍ SKUPINA 18.4.2007 
112 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nechápu..

    Jako fakt upřímně nerozumím tomu, že když je Nevada Tan a Panik uplně ta stená skupina, jenom jinačí jméno mají Panik (tady na této stránce osobnosti.cz) míň fans než NT *9*
  • Timo ♥

    nej skupina neznám lepší ♥.....hlavně Timo ♥♥♥ upa super... *14*
  • sbírka

    Mám sbírku Nevada Tan jsou tam plakáty,časopisy,články atd....jestli máte zájem pište mi na mail:lucibus-buffy@seznam.cz
  • Miluju

    Miluju je sou sqelí!!<33 *14* *14* *14* *14*
    • Re: Miluju

      mas pravdu oni jsou fakt upo best!!! *1* *14*
      • Re: Re: Miluju

        Hej holky me se z nich chce brecet i kdyz jejich nove cd je trosku az moc rapovy ale nevadu ja je stejne zboznuju .. A nejvis Linkeho ale vsecky stejne jakooo :D:D:D *14* *14* *14* *14*
  • ????

    Co to jeee?????????????? :D:D:D::D *14*
  • Milujuuu

    Ahoooj hej prosim prosim kdybyste nekdo meli stranku kde se daji objednat nejaky obleceni nevad tan nebo uz PANIK tak mi to pls napiste na meil dekujuu mooc
  • Nevada tan

    pls nemate niekto text pesničky jeder(každý)plssss bo nikde nieje ho nemozem zohnat a je bombovy pls!!!! *4*
  • prosba

    nemate pls niekto text piesne jeder??ja ho moooc chcem len sa neda nikde najst..ze ci nahodou tu nie je niekto veeelmi dobry v nemcine=D *14*
    • Re: prosba

      ja bych ti ho rada sehnala ale musis mi napsat kdo to zpiva nejak te nechapu to jeder jo mi napis kdo to zpiva a nazev te pisnicky a ja ti to najdu ... :-)jo a němčinu se neučim sorry *3*
      • Re: Re: prosba

        hej promin ja sem si neuvedomila ze to zpivjjou moji kluci ja ten text skusim najit jo ale mohli byste mi prosim nekdo na meil Martule77seznam.cz poslat mp3 jeder,Es kommt Der Tag a fühlst du dekujuuu moooc klidne piste aj na icko 374938631 jo papaa .... *14* *14*
        • Re: Re: Re: prosba

          hej jo jeste Was a Gerico nebo vite co stacit mi bude stranka na stahnuti dekujuu prosiiim
          • Re: Re: Re: Re: prosba

            yeah, to bych taky brala.... kdybyste někdo měl Was, Jeder, Fühlst du nebo Gerico, pošlete mi je PLS na e-mail... Předem moc díky... už je dneska shánim asi 4 hod. a furt nic... takže vážně díky...:-).... a nebo můžete kdyžtak na ICQ 241626065
  • neeeejneeej

    jo a PANIK jsou stokrát lepší ne ž TH jo tak klíddek oni jsou totiž nejlepší *14* *14* *14* *14* *14* *14* jo .....sBoHeM *13*
  • a prej že

    Prež že nebudou TH lepší jak Nevada TAn(Panik)Už sou i lepší ve fanklubech a ve skutečnosti o hodně jsou lepší TH
    • Re: a prej že

      hej tak jo možná ve fanklubech ale jinak jsi holčičko na omylu a jestli se ti víc líbí TH tak tady nemas co delat *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit