Přejít na výpis diskuzí

Olympic

HUDEBNÍ SKUPINA 19.11.2007 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den,
    jsem redaktorkou webového magazínu Generace 20 a k výročí existence skupiny Olympic bych ráda napsala článek. Hledám věrné fanoušky kapely, kteří ji poslouchají již od jejího vzniku (plus mínus). Prosím, pokud byste měli zájem podělit se se mnou o své nadšení a zážitky, kontaktujte mne na email anrez@seznam.cz
  • Olympic-prostě legenda,jen Petr Janda nemá štěstí na bubeníky.
    Byl jsem na nich v Praze-Lucerna,Kroměříž,Karviná,ale poslední nahrávky neznám.V rádiu hrají staré
    pecky s Petrou Janů. *7*
  • Celý den se válet na koupališti Sluníčko (dva tobogány, dětské brouzdaliště, stěna s vodotryskem, vodní hřib), popíjet točenou kofolu nebo koktejly z Tropico baru a večer si poslechnout koncert skupiny Olympic? Žádný problém.

    Tento parádní zážitek Vám poskytneme jen na Beskydském hudebním létu!

    Přidejte se již teď do událostí na FB:
    www.facebook.com/events/729140923862310

    Těšíme se na Vaši návštěvu!
  • OMG! Tu skupinu fakt nesnáším. Už jsem od nich pár písniček slyšela v rádiu a bohatě mi to stačilo! *16*
    • Nech toho!Nikdo není na tebe zavědaví tohle si piš nikam jinam!No a ?Že si slyšila hodně písniček.Jestli mně nahlásíš tak ale si uvědom že říkám pravdu . *16*
  • na žalobu?

    Objevil jsem na Bandzonu píseň, která si dost trapně utahuje z textů Olympiku. Nechám na posouzení jestli myslíte, že by je autoři měli zažalovat, já myslím, že jo.
    http://bandzone.cz/vycep , píseň Janda a Gott.
  • rsrh

    prosim kolik je ted ve skutecnosti olimpicku
  • Nestarší na světě

    Jestli se nemýlím, tak je Olympic spolu s Rolling Stones nejstarší rockovou kapelou na světě?! Opravte mě...
  • Olympici

    *16* *16* *16* *16* *16*
  • Když úplný seznam členů, tak tedy úplný!

    Doplňte tam prosím také F.R.Čecha. Ať už o něm smýšlíte jakkoliv, členem Olympicu byl.
  • olympic

    Olympic,super bigbit nemá chybu a pořád žije *1* *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit