Přejít na výpis diskuzí

Peters Band

HUDEBNÍ SKUPINA 2.9.2007 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pelem zdarem

    Kluci mohli by jste nekdy zahrat v turbanech cus Abú Músá Zarkávěnko *3* *3* *3* *3* *3* *3* *1* *1* *1* *1*
  • ZPRAVA - VŠEM

    Tento profil kapela nenaštěvuje , proto ho nepovažujem za náš . PETERS BAND .
  • louda

    Je fakt že tuhle muziku jsem nemusel ale co odešel tn zpěvák,tak marně hledám melodii
    *9*
  • Fuj

    No od tý doby co jsou jenom 3 tak se to nedá vůbec poslouchat. *9* *9* *5* *13* *13* *13* *13*
    • Re: Fuj

      Hele tudle kapelku znám z Chomutova , párkrát sem se byl naně podívat , ale jediný co tam bylo FUJ !!! byl právě ten , otřesně hnusnej zpěv a to nemluvim otom jak tak zvaný zpěvák umí hrát na kytaru ,podle mě mu to jde hůř než ten zminovanej takzvanej zpěv . *15* *15* *13* *13* *5* *5*
  • Historie v rychlosti

    CD se bohužel přestalo natáčet ale mezi tím jsme si zasoutěžili v soutěži MUSIC AWARDS Skutečná liga 2008 kde jsme dostali 18 bodů a umístili se někde ve 3/4 seznamu kapel. Poté jsme hráli v Duchcově Na motosrazu kde byla v celku dobrá atmosfera video z písničkou Jeam Beam mužete vidět na STREAM.CZ společně s videem ze skutečné ligy a písní Seladon. *1* *1* *1* *4* *3* *13*
  • Oficiální stránky

    Jestli chceš kontakty na členy kapely telefonní čísla , E-maily , ICQ a podobně koukni se na www.petersband.borec.cz nebo na www.petersband.wz.cz *1* *1* *1* *5* *5* *5* Protože sem ti asi nespíš na tenhle přízpěvek nikdo neodpoví. *3*
  • noc v Kotelně

    Tak draci bylo to super.Ten lupen co jsem platil druhý den byl taky super hustý.Jak jste dopadli a jak jste hráli v Duchcově na srazu?Někdy příště si to zopáknem a jak budu o něčem vědět tak se vám ozvu.Pošlete mi nějaký telefony na Vás.Nasračky!Haďas a Bublinka
  • Natáčí se nová deska

    15.6. 2008 Se začalo nahrávat nove CD kde už bude běžnej počet písniček. *3* *1* *1* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit