Přejít na výpis diskuzí

Rednex

HUDEBNÍ SKUPINA 13.8.2007 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě tedy tato kapela příjemně překvapila! A to jsem tvrdý rocker! Mám rád živočišnou kapelu. *3*
  • Is He alive

    Pls, pls - má někdo písničku "Is He alive" v mp3? Nemůžu nikde sehnat.... Díky *7*
    • Re: Is He alive

      Ahoj, jasně že mám. Napiš mi na mail (petrhanz@atlas.cz).

      Petr.

      *5*
  • rednex

    Rednex je najlepšia skupina. Aj novépiesne su super. Su velmi sympatické a ich koncerty su skvelé. *1* *14*
  • Mrtě cool

    Rednex prostě best *14* Mrtě se mi teď líbí písnička Football is our religion *14* *14* MuCk
    • Re: Mrtě cool

      Jo tak ta je dooost dobrá *3* už jí skoro znam nazpaměť *1*
  • Dotaz

    Mam takovou otázku...Rednex se mi líbí na poslouchání,akorá moc nevim,jestli jsou teďko "cool",prosímk napište(je mi 13)
    • Re: Dotaz

      A co až budeš se chtít přitulit k holce, to pustíš brutalitu Metál a budete třískat hlavama o zeď ? Romantika je romantika. *4*
    • Re: Dotaz

      To máš fuk mě je 33 a co jako. Znáš třeba MO-DO, Morhotronic, Erasure, U69, Roxette, Dr.Alban, Haddwey, Sharespeare sesters, KLF ? Co je komu po tom. Tak si z toho nedělej vrásky. Každý máme svůj vnitřní svět a "komu se to nelíbí, ať mi prdel políbí" *3*
    • Re: Dotaz

      cool to jsou kanice z boot -rednex- je ¨hudba poslech ¨je to nadhara
    • Re: Dotaz

      Možná teď nejsou "cool", ale záleží na tom? Poslouchej muziku, která se ti líbí, a na to jesli je zrovna v módě se s klidným svědomím vyprdni.

      *5*
      • Re: Re: Dotaz

        tak v tom případě má Rednex asi jedinýho fanouška v mym věku
        • Re: Re: Re: Dotaz

          Mno možná bych našla pár jedinců okolo tvýho věku....já teda nemam co řikat mě je 16.... *1*
          • hehe

            Jo to mě je 14 *14* A chodim na country tance..a paříme na Rednex.. *3* *14*
  • vysvětlivka

    Víte že?... Rednex znamená "burani"? Myslim, že stejný typy lidí je i poslouchaj *1* Ale proč né, žejo *4*
    • Re: vysvětlivka

      posli co ty mas v poslechu dame hovor
    • Re: vysvětlivka

      radsi umru hako buran s rednexem v usich nez bych byl nemocnej z techna a repu.Me se ts skupina proste libi a repaci at si pisou do svojich prispevku a chvali tam treba eminema nebo kohokoliv z tech ujetejch *16*
    • Re: vysvětlivka

      Radši budu buran a budu poslouchat tudle muziku,než abych si nechávala vymejvat mozek nějakym pos*anym technem....Je mi líto,ale mě jen tak neurazíš...
  • Super

    Rednex je jednoducho najlepsia skupina na svete. Ich hudba sa mi velmi paci. Je velmi prijemna a dokaze ma potesit a spravi mi dobru naladu. Dufam ze pridu co najskor j na Slovensko. Strasne by som ich chcel vidiet a pocut nazivo *4*
  • Kostelany

    Ahoj přátelé,

    jakožto pamětník jejich začátků, jsem měl o to větší radost, když jsem Rednex viděl v Kostelanech (1.9.'07). Celá atmosféra na ranči byla skvělá, vystoupení bylo úžasný a setkání s kapelou taky. Byli moc milí a dokonce si se mnou zazpíval pár taktů "Riding Alone" (pokud jste byli na autogramiádě, tak si možná i pamatujete *3* . Každopádně jedním slovem - paráda!

    Tady najdete pár fotek:
    http://www.kostelany.cz/cs/galeri e.php?ide=35&title=1.9.2007+REDNEX+ NA+RAN%C4%8CI

    Pokud máte něco zajímavýho ohledně Rednex, či si třeba chcete jentak pokecat klidně napište na mail, nebo ICQ: 307-800-803. Určitě taky mám, co nabídnout.

    Mějte se fajn!

    Petr

    *5*
    • Re: Kostelany

      jsem na to úplně zapomněl,taky jsem moh přijet *9*
  • Rednex

    Sexy *1*
    Jedna jejich písička je boží-Spirit of the Hawk!! *14* *14*
    • Re: Rednex

      pro mě sou úžasný všechny
      • Re: Re: Rednex

        Skupina Rednex je najlepšia na svete. Všetky piesne su nádherné. *1* *1* *14* *14*
        • Re: Re: Re: Rednex

          Naprosto s tebou souhlasim!
          • Re: Re: Re: Re: Rednex

            Rednex je liek na všetko. Vždy dokáže potešiť a nabiť ťa pozitívnou energiou. Srdečne pozdravujem všetkých priaznivcov Rednexu. *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Rednex

              Všetci Rednexáci poprajme Mary Joe - Annika Ljungberg k narodeninám vela vela zdravia , šťastia , lásky a uspechov . *1* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit