Přejít na výpis diskuzí

Rotor

HUDEBNÍ SKUPINA 24.12.2007 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pavla kapitanová

    zdravim může mi někdo poslat akordy na poslední skladbu co nahrála skupina Rotor s Pavlou Kapitánovou děkuji nebo odkaz skladba se jmenuje neboj se posadit díky všem *4*
  • www.sanctus.cz/rotor

    Nové stránky skupiny ROTOR
  • CD ROTOR

    Dobrý den, bylo by vůbec možné sehnat někde originální CD...? Kloudné odpovědi se tu zatím myslím nikdo nedočkal.
    Měl bych zájem o všechny tři. Věřím pane Červenka, že mi s tím dokážete pomoci.
    Díky.
    Václav
    • Re: CD ROTOR

      Pro nové CD Rotor Notor si napiš na stosalamu@quick.cz. CD Rotor Jsme jenom lidi bude možná ještě na records@bellatrix.cz a nejstarší CD Rotor Z už není. Zdraví Milan
      • Re: Re: CD ROTOR

        Díky za tip... *3*
  • Rotor

    Taky tě máme rádi. Přijedem kamkoliv, když bude zájem. Děláme nové stránky skupiny Rotor. Termíny hraní 12.6. Vrchotovy Janovice, 4.7. letní parket popř.sál Kamberk, 24.7.Vrchotovy Janovice s Katapultem, 14.8. Býkovice letní parket,15.8.Benešov s Čechomorem
  • Rotor

    Přijedete do Pardubic? Mám Vás moc a moc ráda.
  • Křešice 24.dubna

    Oprava termínu hraní. Hrajeme v Křešicích v sobotu 24.dubna 2010. Všechny fandy Rotoru zveme na tancovačku. *3* *3* *3*
  • Křešice 17.dubna

    Zveme všechny příznivce ROTORU na tancovačku v sobotu dne 17.dubna do Křešic u Votic od 21 hodin. ROTOR se opět na jaře roztáčí na plný pecky. Do repertoáru jsou zařazeny nové pecky z CD ROTOR NOTOR. Skupinu nově podpoří na basovou kytaru Jiří Veselý. Těšíme se na vás. Milan
  • Diskografie

    Nahrávky (CD) Rotoru, kde lze sehnat, popřípadně objednat?. Děkuji.
    • Re: Diskografie

      Poslední cd Rotor -Notor mam,stojí 100,-Kč.pokud máš zájem tak napiš na můj mejl stosalamu@ouick.cz

      díky
  • Další akce Rotoru?

    Kdy a kde budou další akce Rotoru? Byl jsem v těch Janovicích a bylo to supr slyšet po letech ty starý hity!
  • ROTOR v Býkovicích

    Zveme všechny příznivce na sobotu 8.8.2009 - přírodní parket Býkovice pod Blaníkem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit