Přejít na výpis diskuzí

Simple Minds

HUDEBNÍ SKUPINA 8.10.2007 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Graffiti soul

    Ahoj všem příznivcům SIMPLE MINDS, dlouho nikdo nepřidal příspěvek, tak se to snažím napravit! Byl jsem ve Vídni na koncertu k novýmu (mimochodem velmi kvalitnímu) albu. Mám to na flashce a poslouchám to pořád dokola, live jsou neuvěřitelně opravdoví a co hlavně se mi líbí, že i když to byl malej koncert v malinké Areně (něco jako Fléda), tak jeli nadoraz a vůbec to neodflákli. COME ON JIM!!!!!
    • Re: Graffiti soul

      ahoj Honzo, četl jsem Tvůj nový příspěvek o koncertu Simple Minds a potěšil mne. Já jsem je na živo viděl v Praze v roce
      1995, byl to opravdu zážitek. Na DVD mám jejich koncert
      open air z amfiteátru ve Veroně v roce 1989, je to skvěle
      udělaný film, prostřihy z koncertu i zákulisí, barevné i černobílé...vřele doporučuji.
  • ahoj

    Zdravím všechny fandy Jima Kerra a Simple Minds, v pondělí 25.5. vyšlo jejich nové album Graffiti Soul, opět mne nezklamali, je nenápadně krásné. Jim
    si dal opravdu hezký dárek k blížícím se
    kulatým narozeninám a k výročí kapely.
    Vřele doporučuji.
  • Zdravím

    Takže Simple Minds budou v Berlíně?Rád bych je chtěl vidět na živo,to by stálo za cestu.
    *5*
    • Re: Zdravím

      Ano, ano. Budou v Berlíně už ani ne za měsíc. Myslím, že je nejvyšší čas popřemýšlet o tom, zda se tam na ně zajet juknout *3* . Rozhodně to za to stojí, všude se dočítám, jak velké ambice mají a že jsou opravdu ve vrcholné formě. Tak hurá na ně!!! Já už mám lístek do Berlína schovaný doma od ledna, už se nehorázně těším, až jej využiji *3* !
  • Berlín 009

    Hello, všichni fanoušci Simple Minds!
    Pro ty co neměli jako Honza možnost zajet na úžasný koncert do Birmighamu, mám dobrou zprávu. Simple Minds se o něco blíže přiblíží českým hranicím. V rámci svého turné ke 30ti letům od svého vzniku podniknou v červnu koncertní šňůru po Německu *5* !!! Především Vám doporučuji koncert v Berlíně, 16.6.09, kde budu i já a byla bych ráda, kdyby jste se někdo přidal :-). Pro podrobnější informace se mrkněte na jejich oficiální stránku www.simpleminds.com *3* .
    Honzo, chystáš se taky na nějaký z německých koncertů *3* ?
  • Simple minds UK Tour

    Ahoj všem posluchačům Jima a spol.
    Chystám se na 2 koncerty v rámci jejich turné po UK. 27.11. a 28.11. Manchester resp. Birmingham. Velmi bych uvítal, kdyby se někdo přidal. Eventuálně se můžeme potkat na místě konání vystoupení. Some sweet day. Honza
    • Re: Simple minds UK Tour

      Ahoj, zdravím všechny lidi s výborným vkusem. Musím se podělit o zážitky z Manchesteru, resp. Birminghamu, kde jsem byl svědkem úžasných zážitků, které tamním narvaným halám připravili opravdoví mistři svého řemesla. Byl jsem už na několika jejich koncertech, poprvé od roku 91. Každý vystoupení bylo jedinečný, neopakovatelný a tentokráte to nebylo jinak. V plný halách, narvaných k prasknutí, opět prokázali, proč je nutný je vidět hrát live. Pohlcující atmosféra, obrovský emoce, epický zvuk, dynamika, energie, melodie, to vše naplnili mírou vrchovatou. Napadá mě v souvislosti s jejich vystoupeníma tolik tolik chvály, musel jsem se o to podělit, protože jsem se ted vrátil a je to ve mně. Poslouchejte je, kupte nový cd, protože oni si to fakt zaslouží. Odkazuji na jejich oficiální stránky. Jim Kerr forever and Simple minds too.
    • Re: Simple minds UK Tour

      Hned bych se přidala, kdyby mi to někdo dovolil a zaplatil, protože když člověk ještě není plnoletý, rozhodují za něj v těhlech věcech jiní... Strašně ráda bych na Simple Minds jela, kamkoliv, kdo ví, kdy zase zavítají do ČR nebo alespoň Německa a Slovenska,... *9*
      • Re: Re: Simple minds UK Tour

        Tak až budeš plnoletá, napiš mi. Já tě vezmu s sebou, protože naživo jsou simple minds naprosto fenomenální a fakt stojí za to je vidět.
        • Re: Re: Re: Simple minds UK Tour

          Já vím, naživo jsou vážně naprosto fenomenální. Viděla jsem spoustu videí z jejich koncertů na YouTube.com a taky jejich vystoupení na Live Aid na DVD. A už tak jsem z těch vystoupení byla zcela unešená. Naživo to musí být opravdu jedinečný zážitek *5* !!!
          A mimochodem, plnoletá budu příští rok v březnu *3* *1* ...
          • Re: Re: Re: Re: Simple minds UK Tour

            To máš fajn, můžeš plnoletost oslavit s novým albem, který mají začátkem roku simple minds vydat. Jim bude navíc v červenci slavit 50, tak třeba udělají nějakej koncert. Zasloužil by si to. Budu to sledovat a napíšeme si.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Simple minds UK Tour

              Ó, díky za super novinky. V jaké sestavě vůbec to CD vydají??? To turné, které mají teď v Anglii v rámci 30ti let existence, objíždějí v té nejpůvodnější sestavě, je to tak??? Což je Jim Kerr, Charlie Burchill, Michael MacNeil, Derek Forbes a Brian McGee??? A když už chystají to nové CD, tak by mohli vyrazit po jeho vydání na další turné a zavítat i k nám do ČR *3* ...
  • SM

    Od té doby, co jsem sem napsala příspěvek, tak se mi začali Simple Minds líbit asi o 100% víc. Úplně jsem se do nich zamilovala, propadla jejich skotskému kouzlu *14* . Postupně jsem si začal zkupovat jejich diskografii a každá jejich písnička je naprosto úchvatná. Od Factory, přes New Gold Dream (81-82-83-84), Oh Jungleland, Wall Of Love, See The Lights, po Stranger... Jimův hlas, Charlieho kytara, Michaelovy klávesy, Melovy (či Brianovy) bicí, Derekova basskytara,... Vše to prostě dokonale souzní a člověk jim dokáže opravdu propadnout *5* . Pro mě je to láska na celý život *5* !!!
  • simple minds

    Ano mám je opravdu rád, ale spíše pozdější tvorbu tak od roku 1989 od
    alba Street Fighting Years...a jméno
    zpěváka Jima Kerra mám v e-mailové
    adrese...a jejich koncert v roce 95
    v Praze byl opravdu od srdce na rozdíl
    třeba od monstr šarády U2 na Strahově.
  • simple minds

    simple minds jsou famozní, vřele doporučuji všem zájemcům kvalitní hudby plné emocí.
    • Re: simple minds

      Já taky, tahle skupina se určitě nedá opomenout *5*
    • Re: simple minds

      Dík, už poslouchám... *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit