Přejít na výpis diskuzí

Smokie

HUDEBNÍ SKUPINA 4.3.2007 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Připojuji se k obdivovatelkám Chrise, v těch 70. a poč. 80. let kdyby byl jen trochu v dosahu..... Moci si ho obejmout a dát si s ním pusu (to i teď) - vystačila bych s tím do konce života. Smokie - neskutečně příjemná skupina po všech stránkách, vyrůstala jsem na nich. Díky bohu za youtube, kdykoli můžu vidět Chrisův nádherný úsměv. V těch 70-ých - rocker jak měl být, přitom takřka andělské vzezření - připadal Vám také tak?
  • Ahoj, dovoluji si upozornit na malou nepřesnost. Alan Silson byl sólový kytarista a Terry Uttley hrál na basovou kytaru.
  • smokie v Nitre

    prosim vas,bol niekto na Smokie v Nitre?? *7*
  • smokie v Nitre

    skupina Smokie by mala mat vystupenie 19.5.2010 v Nitre.Prosim Vas,ake je sucasne zlozenie Smokie? je tam vobec stale Chris Norman? Dakujem za odpoved. *3* *14* *7*
  • miluju je

    nádherné písničky. snad všechny. strašně ráda je poslouchám a relaxuju při nich. *3* *14* *3* *3*
  • smokie

    MILUJU SMOKIE!!!:-) *14* *14* *14* MAJÍ SKVĚLÍ PÍSNIČKY *3* *3* A CHRIS NORMAN V 70 TÝCH LETECH BYL NÁDHERNEJ *14* *14* *14* V TĚCH KLIPECH NA YOUTUBE JE SKVĚLEJ *14* *14* *14* *3* TY JEHO OČI...ÚSTA...JE PŘÍMO K SEŽRÁNÍ *14* *4*
    ASI SEM SE ZAMILOVALA *14* *14* *14*
    • Re: smokie

      *14* presne moje slová....chris bol a je nádherný a jeho charizmatický hlas je nezameniteľný so žiadnym iným.Bola som na jeho koncerte v Lučenci a je to zážitok na celý život. Užasný človek, úžasný spevák, nádherný muž... *14*
    • Re: smokie

      máš pravdu Chris je skvělej -jsem úplně uhranutá... *14*
  • dd

    sri Alánku a Chrisi *1*
  • sw

    Aláku a Chrisi miluju vás jste nejlepší
  • rfr

    Smokie v původní sestavě jinak nové já nemusim
  • smokie

    Milujeme Smokie ROCK!
    Smokie smokie smokie forever *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit