Přejít na výpis diskuzí

SORY

HUDEBNÍ SKUPINA 11.8.2008 
6 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • skupina Sory Javořina

    Byli jste někdo letos na Javořině 2009. Mám ráda folklorní akce. O to víc jsem nechápala co tam budou dělat Soráči. Ale byla jsem mile překvapena s jakým programem kluci na Javořině koncertovali. Jejich vystoupení bylo pro nás mladší určitě oživení akce a mohli jsme si zazpívat, zatancovat i zapařit. Nevěděla jsem, že mají v rukávě tolik písniček, které se sem tak hodily!!! I když kdo by neznal Cérečku nebo Juru z jejich desky. Díky pořadatelům, že nezapomínají na to, že i folklor se dá hrát nejen na hůsličky. Pro mně je to někdy bližší.
  • sory

    A od Radka jsme dostali pejska *5* *14* a mam rada sveho pejska ale někdy zlobí *1*
  • sory

    Kapela sory je mazec mamka s jednim z nich pracuje ja je taky znam a oni me taky *3* jsou dobří *3*
  • MP3 SORY

    Ahojte nemá někdo MP3 SORY?. Díky
  • SORY akusticky a jako palba

    Kapela Sory velmi zajímavé hudební těleso. Byl jsem na jejich vystoupení 2x. Jednou v akustické verzi,kdy na elktroakustické kytary hráli a zpívali Radek s Robertem a musím říci, že mně velmi příjemně překvapil jejich hudební projev. Pozná se u nich, že to jsou vyspělí a profesionální muzikanti. Podruhé jsem se ocitnul na koncertě, kde hrála celá kapela. Mělo to tah a bylo zajímavý srovnání obou verzí zahraných písniček
    • Re: SORY akusticky a jako palba

      Pomalé písničky mají Soráči skvělé. Sháním akordy na jejich hlavně na Tři otázky, Provázky a cérečku *8* poradte mi . Díkkkk

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit