Přejít na výpis diskuzí

Sugababes

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
40 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahojky

    Libi se mi jak zpivaji jsou to 3 kocky ktery to umi rozbalit podle me moje nejoblibenejsi je keisha i kdyz odesla furt posloucham jejich stary pisnicky *3*
    • Re: Ahojky

      Přesně tak Keisha byla a stále bude nejlepší členkou ze skupiny Sugababes, i když ji opustila. Nová sestava už není taková, Jade má dobrý hlas, ale Keishu nenahradí, stejně tak jako Amelle nenahradila Mutyu. *9* nejlepší sestava by byla Keisha, Heidi a Jade nebo Mutya, jako za starých časů, kdy Sugababes bodovaly, protože dnes jsou spíš takové průměrné zpěvačky.
  • ABOT A GIRL

    Všichni dobře víte o singlu about a girls Jade, ale na jednom servru se uvádí, že tento klip byl původně natočen s Keishou, pojejím odchochu ho však přetočili§ Sakra zase nic neuvidíme
    • Re: ABOT A GIRL

      Já slyšela, že se to původně mělo celé natáčet s dabérkami...
  • Proč odešla Keisha??

    V oslední době se objevuje na internetu mnoho zpráv o tom,že skupinu Sugababes opustila poslední původní členka Keisha Buchanan. Mnoho zdrojů zdrojů uvádí, že Keisha byla ve skupině šikanována a omezována svými kolegyněmi. Teď však na mnoho stránkách a televizních kanálech Očko nebo Upc.tv se objevuje nová zpráva, která hovoí o tom, že ten, kdo šikanoval a omezoval byla právě Keisha. a proto jí prý vydavatelství vyhodilo. jak všichi dobře víte v roce 2006 se měl v anglii odehrát velký koncert, který byl následně zrušen díky velké hádce mezi Heidi a Keishou, takový byl nástup Amelle do skupiny *16* *16*
  • odložení

    Lidi, představte si, vydání nového alba Sweet 7 se odkládá na 22. února!! *9* A třetí signl bude Wear My Kiss, vyjde 8. února.
    • Re: odložení

      ale asi nečteš pořádně, odloží jen verzi, kterou nazpívally s Jade. V listopadu by mělo vyjít album ještě s původní členkou Keishou, v únoru ho prý vystřídá nová verze alba.
      • Re: Re: odložení

        taee album vyjde v březnu a vyšlo nějaký předcd bo co a na něm šest písní ještě s keishou chápeš *7*
    • Re: odložení

      no je to hrúza ja nad tím taky zoufala ale chudinka Amelle doufám že už je z tý léčebny pryč *9* *9*
      • Re: Re: odložení

        takže amelle už i zpívala a sweet7 bylo potom přesunuto až na myslim 8.března ale vim že to bylo v březnu
  • Konec Sugababes

    Lidičky, víte o tom, že Sugababes skončily? *9* *9* *9* Keisha musela ze skupiny odejít a písnička Get Sexy je poslední, kterou nazpívala! Teď je ve skupině místo ní Jade Ewen a skupina se už pravděpodobně nebude jmenovat SUGABABES!!! *9*
    • Re: Konec Sugababes

      Kruci, jsem slepá, takže moje "novinky" jsou trochu nenové. Pardon, ale stejně je to smutné!
      • Re: Re: Konec Sugababes

        hmm je to blbý no ale zase nemůžem přesně vědět prroč keisha odešla a ani nemůžem nikoho obvinovat že jí vyhnal protože media to dělaj tak aby byl co nej skandál *9* *9* *9* *9* *9*
        • Re: Re: Re: Konec Sugababes

          To jo, ale původně prý měla jít Amelle a nakonec šla Keisha... *9*
  • :-(

    keisha odešla *9* *9* *9* *9* *9*
    • Re: :-(

      to je blbe no...to uz nejsou Sugababes *13*
      • Re: Re: :-(

        to je je tam místo ní ta jade ewen jak byla sedmá na eurosongu *3*
        • Re: Re: Re: :-(

          ja vim no...takze tipuju ze bude zpivat jen ona rikala to i Mutya *9* *9* *16*
  • mě funguje

    mě teda sgb czechian funguje...nevim ale kámošce to taky nejde *9* mě to jde uplně normal *3*
    • Re: mě funguje

      Stránky fakt už fungujou, vir překonán *3*
      • Re: Re: mě funguje

        jj me sli porad chodim tam kazdy den ale jeste jsem se nedokopala k tomu se tam registrovat *8*
  • Sugababes czechian nefunguje

    Ahoj, Sugababes czechian už pěkně dlouho nefunguje, je to tam zavirovaný. Hodlá to někdy někdo spravit?
    • Re: Sugababes czechian nefunguje

      Už je to spravené a stránky frčí! *1*
  • keisha odchází

    hele máte to tam špatně odchází nakonec Keisha a ne Amelle. a nahradí jí ta Jade co byla na Eurovizi. takže odchází poslední zakladatelka... *9* ale mam radši Amelle
  • Novinky

    Ahoj lidi, Sugababes maji na svedomi jednu super novinku: 31.8.09 bude premiera jejich noveho videoklipu k new songu GET SEXY!!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit