Přejít na výpis diskuzí

Super Junior

HUDEBNÍ SKUPINA 13.9.2007 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • phuhae
    christi.cherry: hihi asi určitě máš halucinace Donghae ještě nikdy nebyl v Čechách ikdyž mám taky časté halucinace a skoro každou chvíli vidí mého sladkého Donghaeho všude a často řvu DONGHAE!!!! ale asi nejsi sama :D
  • Donghae

    Buď jsem úplně blbá, nebo mám halucinace nebo nevím co, ale stojím si za svým, že jsem včera u vaňkovky v Brně viděla Donghae
  • Jazyk

    Hej myslíte že když na ně promluvím japonsky, že mě budou rozumět ?? :DD
  • diskuze

    Ahoj máme založenou diskuzi o SuJu
    přidejte se jestli máte lide :)
    http://forum.lide.cz/forum.fcgi ?akce=forum_data&forum_ID=104783&au th=&ID_from=0&dir=1
    • Re: diskuze

      nic tam není tak to sem necpi. *16*
      • Re: Re: diskuze

        Co to meleš nic tam není ? Jsou tam příspěvky a novinky od členů.
  • fórum o super junior

    http://sapphire-cyon.one-forum.net/
  • zbožňuju

    KYU ♥ I love him :), jinak nejlepší a nejúžasnější skupina co znám (krásný 3 roky)... prostě nejvíc *14*
    • Re: zbožňuju

      3 roky?? huu jsem na tom skoro stejně ^_^ mě ale do tří let chybí ještě 4 měsíce :DD
  • for kyas

    no jasan, něco sme už spolu prožily ne? xD:D:D to vyznělo trochu blbě, ale věřím, že mi rozumíš :D:D
    ... a tak já tu zas tak často nejsem, spíš sem nalezlá u Kyua, to je moje domovina :D:D:D
  • for kyas

    ... ano ano, myslím, že jsem ta sujukyu kterou myslíš *1* alespoň pokud ty jsi ta kyas kterou znám já *1* *1*
    • Re: for kyas

      ježiš marjá, my se tu tak hezky sešly? :D:D:D
      • Re: Re: for kyas

        jooo tvoje jméno mi něco říká hele :D:D
      • Re: Re: for kyas

        *15* no nazdááááár, já si řikala, že nám tu eště někdo scházel *1*
    • Re: for kyas

      ok, dobře no :D tak jsme se asi našly :D:D .. jémináčku, to je ale náhodné setkání oO :D
      • Re: Re: for kyas

        :D to tedy ano ... musím říct, že sem se neubránila slzám, je to tak dojemné :D:D
        • Re: Re: Re: for kyas

          ta ironie smrdí až sem :D:D
          • Re: Re: Re: Re: for kyas

            tssss, no dovol *9* :D ...já myslela, že mě za ta léta už trochu znáš :D:D:D
            • Re: Re: Re: Re: Re: for kyas

              za ta léta? :D:D:D no loool :D jistě^^ ♥
              btw, nevěděla jsem, že chodíš i sem Oo.. za ta léta jsi mi to mohla říct! :D:D
  • ^^

    Ehm, zdravím vás tady^^
    Nebyla jsem tu už hodně dlouho OO ačkoli Super Junior rulujou stále :P keke~ (naega michyeo n_n)
    Zajímalo by mě, jestli chodíte i na jiné stránky o nich, než jenom sem? Čím více českých (nebo i slovenských) E.L.F znáte, tím líp, no ne?^^
  • ¨Ktery je nej a song?

    no ja videla od nich jen ten song super girl...moc se mi libi..a jinak z clenu se mi libi:ehm no ten dj,pak v tom clipu si dej 0:16(tak ten)a pak 0:17..ty jsou pro me nej..a pak se mi libi jak se proni a ma ty bryle atd..jinak kdyz si je pak sunda tak se mi nelibi...
    • Re: ¨Ktery je nej a song?

      twle ja sem z nich upa paf! *14*
      • Re: Re: ¨Ktery je nej a song?

        to rozhodně nejsi sama *14* *14* *14*
        • Re: Re: Re: ¨Ktery je nej a song?

          hlavne z tech no jen 2

          ale nejvic je stejne asi tadyten jak tam zacne zpivat ten cernovlasek na zacatku tak ten po nem..tady mu to sklusi jinak jak mel delsi vlasy nebo tak tak nic moc
          http://www.youtube.com/watch?v =pit7RS4mPI0

          a pak v tom clipu jak ma sedivou kosili tu kravatu a sedivou cepku,myslim ze je to i ten dj
          *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
          • Re: Re: Re: Re: ¨Ktery je nej a song?

            DongHae neni DJ....Dj je Heechul
            • Re: Re: Re: Re: Re: ¨Ktery je nej a song?

              jo sorry já to blbě přečetla...XD *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ¨Ktery je nej a song?

              Nerada ti to kazím, ale DJ tam je Donghae xD a jak napsala sujukyu, tak Heechul do podskupiny Super Junior M fakt nepatří xDD
              Je sice hezké, že znáš jména^^ ale nauč se je ještě přiřazovat, prosím :)
            • for Vandis

              nee, Heechul těžko... Super Girl je od Super Junior M a do týhle pdoskupiny Heechul nepatří!
          • Re: Re: Re: Re: ¨Ktery je nej a song?

            nejspíš myslíš Donghaeho *3* ... to je ten v tý šedý čepce *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: ¨Ktery je nej a song?

              DJ je Donghae no :D .. jinak sujukyu, jsi ta sujukyu, kterou znám?:D:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit