Přejít na výpis diskuzí

Doors, The

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
6 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj tady jim morrison daguaes tak jsem to prezil a telo jsem neodevzdal koralky mam a jsem je klidne za neco vymenit nebo prodat jsou fialove takove jakoby z kamene tak jse mi ozvi na mejl capitanmorjack@seznam.cz a pozdravuj pocestny ju tak zatim cekam ze se nejak dohodnem jsem tu mezi vami a ucim se porad cesky je co vzdy k prekvapeni
  • The Doors: When You're Strange
    ZEMĚ: USA
    ROK: 2009
    DÉLKA: 86 minut
    REŽIE: Tom DiCillo
    JAZYK: angličtina
    TITULKY: české
    První celovečerní dokumentární film o skupině The Doors napsal a režíroval Tom DiCillo a komentář namluvil Johnny Depp. Tvůrci v něm odkrývají dosud nezveřejněné záběry proslulé čtyřčlenné rockové kapely.Snímek staví na záběrech natočených v letech 1966 - 1971, tedy od vzniku kapely až do smrti Jima Morrisona. Zobrazuje čím skupina The Doors byla a čím se stala.DiCillo nahlíží do světa slávy, drog a alkoholu, jenž jsou s kapelou spojovány, zaměřuje se ale zároveň na její oddanost rockové hudbě. Vedle výstřelků Jima Morrisona je to také příběh Raye Manzareka, Robbyho Kriegera a Johna Densmora – muzikantů, jejichž důraz na uměleckou svobodu a odmítání kompromisu inspiroval nejednu generaci.¨
    Ke shlédnutí online:
    http://www.mustwatchtv.cz/15-hudba/223-the-doors-kdyz-jsi-divnej/
  • jim

    pratele nevite kde by se dali sehnat napr. koralky co nosil jim nebo cokoli jineho?nejake www adresy nebo tak...dikec moc
  • prodám DIVOČINU

    Prodám knihu DIVOČINA, ztracené texty J.M. (dvojjazyčné vydání), cena dohodou. Piště na mail. Díky, L.
  • kde nakupovat

    Originální hudební merchandise (trička, čepice, kšiltovky, opasky, náramky, mikiny, batohy, vlajky, apod.) najdete zde: http://eshop.hrachovka.com/sortimen t/merchandising/
  • jim

    Dum du dum du dum dudduduu... You know the day destroys the night. Night divedes the day. Tried to run .... *5* zní mi teď v hlavě tahle píseň:Break on through(...), kdo ví, ať napíše pokračování téhle písně, bude to takové The doorské pokračování...Jo a Jim ten je nenahraditelný snad už jen pro jeho hlas, či povahu, a mnoho dalších zajímavých vlastností jimových. tak zas někdy papa lil *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit