Přejít na výpis diskuzí

Turbo

HUDEBNÍ SKUPINA 12.11.2007 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jsem starší rockový fanoušek z Olomouce byl jsem na Litovelském otvíráku a na vánočním koncertu v Olomouci co dodat super super super jsme skoro stejného věku klobouk dolů kdysi jsem dělal do muziky užil jsem si to vím o čem to je klaním se dělejte to tak dál a mě Vaše muzika nabíjí díky Vám .
  • Fanklub Turba

    Sledujte také www.fanklub-turbo.jex.cz
  • turbo v ostrave

    suhlasim s Leošom.bola som na koncert S.Quatro v Ostrave,kde boli ako predkapela prave Turbo.ja ako laik som vobec nepostrehla nejaky rozdiel/hlavne hlasovy/,ked bol v kapele este Richard a ked tam teraz uz nie je. to,ze uz Richard nie je medzi nami,mi je samozrejme strasne luto a myslim,ze aj ostatnym fanusikom a o tom netreba ani diskutovat...vsetci sme ho mali radi... *4*
  • Turbo a jeho fanouškové a přátelé na Facebooku

    http://www.facebook.com/group.php?g id=64034940764
  • Zaslaní písniček

    Ahoj všichni, prosím ty, kteří mají písničky od skupiny Turbo - Růžový kavalír a Tam, kde bydlí vrány. Chtěla bych je poslat na e-mail, pokud možno co nejdřív, nemůžuje nikde stáhnout. Děkuji moc. *4*
    • Re: Zaslaní písniček

      Ahoj rád Ti pošlu písně na email a i více. esner.kentaur@seznam.cz
  • turbo v ostrave

    skupinu TURBO mam tiez velmi rada.bohuzial som nestihla ich vystupenie na CZECH ROCK BLOCK 2009 v Plzni.takze neviem posudit ako muzikanti spievaju bez Richarda.kazdopadne sa tesim na vystupenie Suzi Quatro v Ostrave,kde Turbo bude ako predkapela.malokedy sa stane /aspon mne/, ze si "sadne" jak hlavny host,tak predkapela.zboznujem ich piesen Krasnym divkam...dufam,ze ju tam zahraju.
  • Richard Kybic

    Ani na jedné fotce skupiny není Ríša Kybic jako by nikdy neexistoval.Přitom on skupinu s Jirkou Langem zakládal.Ostatní muzikanti jen parazitují na jejich slávě.Běžte se všichni bodnout. *10*
  • turbo

    Bez Ríši Kybice není Turbo Turbem Jirka sám to zachránit nemůže
    • Re: turbo

      To je sice pravda, ale dnešní Turbo je také Turbo. Já se se všemi znám, a jsou to bezvadní kluci a jede jim to skvěle.
  • turbo

    perfekt-díky,já jdu dál *3*
  • Péťa

    Je to 1 Péťa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit