Přejít na výpis diskuzí

Uriah Heep

HUDEBNÍ SKUPINA 18.2.2007 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj, chtě bych se zeptat zkušených Uriášů jestli byl koncert z r. 2014 Live at Koko z playbacku, protože zpěvák Bernie Shaw byl kolikrát úplně mimo zpěv. Díky
  • Uriah Heep

    ahoj lidi Berny z Uriašu je náš rodiný přítel a málo kdo ví, že jeho manželka je češka. Berny je původem Kanaďan a mají spolu dvě děti je to milej a energický člověk.Mynulej rok byl u nás a jeli jsme na velikonoce do Valašského muzea.Byl nadšen.
  • nemá nekdo diskografii?

    čáu lidi já znám Uriah Heep přes mího strejce to je rockovej fanoušek a poslouchá ty nejlepší rockový kapelky a on mi ukázal tehle styl a mě se moc líbí o Uriah Heep vym že sou asi rok ale poprvé sem je s napětím poslouchal včera když ny rádiu HEY! hráli Lady in Black a strašně se mi to líbilo a tak sem to stáhl a nehraje mi nic jinýho tak jestli nemáte někdo diskografii tak to kdyžtak hodtě na www.uloz.to tam to má asi největší význam tak dík a čáu.....
  • h

    Docela škoda, že po albu high and mighty odešel Byron. Pak už to nebylo nikdy ono
    • Re: h

      David Byron neodešel, ale pochopitelně zemřel, a to na předávkování drogama. Souhlasím že UH je vynikající skupina. Mám asi veškeré desky co existujou. Mám i
      nějaká velmi stará DVD s původníma záznamama alespoň částí koncertů, nebo klubových vystoupení. A myslím si, že kdyby Byron nezemřel, byl by kapelou vyhozen, protože ke konci své kariery nebyl naživo schopen zaspívat ani "Ovčáci čtveráci".
      • Re: Re: h

        David Byron byl v r.1976 vyhozen,protože podlehl alkoholu a na koncertech zapomínal texty a byl vulgární na diváky.Po vyhazovu založil skupiny Byron band a Rough Diamond-vydal několik alb.Alkoholu však podléhal čím dál více a v roce 1985 umírá na nemoc s tím spojenou.Už nikdy nedosáhl úspěchu jako s U.H.Jen jedna LP se podobá stylu U.H.Zato varhaník od U.H.Ken Hensley se dal na sólovou dráhu a jeho alba jdou ve stopách Uriášů-styl jako Lady in Black,Freeme,Come away Melinda,atd.
      • Re: Re: h

        david byron byl v roce 1976 vyhozen-propadl alkoholu.Zemřel až v roce 1985 uplně zdevastovanej stejně jako Brian Conolly ze Sweet.(1997)
      • Re: Re: h

        Jen pro upřesnění, také to mám z internetu, ale David Byron od Uriah Heep skutečně odešel, nebo spíše byl vyhozen někdy v roce 1976. Popíjel, drogoval a zemřel až 28. 2. 1985 na infarkt. Určitě byl ale jedním z nejvýraznějších členů skupiny za celou dobu její existence. *4*
        • Re: Re: Re: h

          Jo ještě jsem s UH nazpíval LP Return To Fantasy a potom jsem byl odejít. *1*
    • Re: h

      Změna je život *15*
      • Re: Re: h

        U uriah heep ani náhodou! *5*
        • Re: Re: Re: h

          Snažila jsem se to vidět realisticky *13*
  • Vázne to tu

    Nechci nějak kritizovat,ale nějak to tu vázne. Jinde jsou docela solidní diskuze o tom, že kupříkladu minulý zpěvák byl lepší atd.. a tady nic. Jaký máte názor na tuhle skupinu? Já osobně jí zas až tolik neznám. Popravdě, téměř vůbec podrobně. Líbí se mi hlavně písnička Lady in black, kterou přezpíval Aleš Brichta.
    • Re: Vázne to tu

      to je pravda vázne to tu a to docela hodně a docela překvapivě. vždyt uriah heep je mocc dobrá skupina!!. já česky přezpívané píšně od UH teda nemusím!!.NEní to ono. Radši si poslechnu zlatou tvorbu Uriášů : alba : very eavy very umble, return to fantasy, demons and wizards, wonderworld, high and mighty.*5* *3*
      • Re: Re: Vázne to tu

        dobrá skupina *3*
        • Re: Re: Re: Vázne to tu

          Konečně se někdo ozval, za takovejch 30 let tady bude diskuze *3*
      • Re: Re: Vázne to tu

        Konečně někdo začal debatovat a už tu nevedu monolog *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit