Přejít na výpis diskuzí

Wishbone Ash

HUDEBNÍ SKUPINA 25.2.2007 
2 příspěvky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Wishbone Ash

    Je zvláštní, že píši první příspěvek ke kapele, kterou považuji za jednu z nejlepších všdch dob! Ale tak už to bývá, že to, co za něco stojí zůstává skryté! Throw Down the Sword, Warrior, Phoenix, Everybody Needs a Friend a mračna dalších vynikajících skladeb nemohou být jen tak překonány! A Andy Powell! Superman! Díky a kéž i dnes dosahuje hudba úrovně z dob před 3O-4Olety. P.P.D.
    • Re: Wishbone Ash

      Ahoj P.P.D.
      Musim Te podporit, promluvils mi z duse. Byl jsem na nich pred dvema lety a po koncerte jsem napsal:
      Předmět: Wishbone Ash

      Tak jsme tedy byli na Wishbonech. Opet v Z7, tusim 13.1. to bylo. Kidovci se dostavili v poctu dvou, tedy Vladka a Kid. My s Janou jsme byli rovnez sami. Sesli jsme se primo na miste, nebot Basilej je na nemeckejch a francouzskejch hranicich, takze by si zajizdeli, kdyby prijeli napred k nam. Ona hala Z7 neni primo v Basileji, ale pobliz.

      Predkapela tri borci - klasika. Kytara, basa bici. Docela slusne to hoblovali,dost do blues, takovy tvrdsi blues. Rokec ani bugy to nebylo, inspirovani mozna z casti starejma Fleetwoot Mac, rekl bych dost dobry, aspon live to urcite stylo za to. Po mensi pauze nastoupili pak mistri. Zacatek byl trosku rozpacitej, ale pak, pri starejch flacich se rozjeli, kontakt s publikem se ztesnil a zacala varba. V druhe pulce koncertu jsem zacal prichazet na chut i novejm vecem, dost posunuty do Boogie, trosku jako Sawoy Brown nebo Foghat z 70. let. Bylo to dost hutny a velepekny. O starejch valech netreba psat, ty splnily beze zbytku ocekavani. Kytarovy dialogy az bitvy staly za to. Proste Wishboni jsou tu jeste stale a to nejen jmenem.

      Ve stredu Uriah Heep, pak napisu zase par slov. j.

      19.1.09 tam budou zas a tak se tesim. ahoj JMS (Laffa)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit