Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak a teď mi prosím někdo poraďte, do které pojišťovny zajít pro rozumné pojištění? Jak z hlediska ceny, tak i plnění a celkově jednání? 

    • Jo ono se nabídky pojištění pořád mění, takže pokud chcete sehnat nějakou rozumnou nabídku z hlediska jak podmínek, tak i vlastně ceny, tak se vždy vyplatí se podívat na online porovnávač pojištění. Já mám dobrou zkušenost s online porovnávačem pjištění https://www.klik.cz/

  • Jak je vidět, praktiky České pojišťovny se za tři roky vůbec nezměnily. Mám stejný problém. Česká pojišťovna (pojišťovna viníka) nechce proplatit celou částku, tak mi servis zadržuje auto, protože já to platit nechci. Prý budu platit za auto půjčené, protože pojišťovna platí jen dobu, po kterou se auto opravuje, ne po dobu, kdy vyjednává s viníkem administrativu. Jenže auto je už opraveno, čtrnáct dní je pryč, akorát si ho nesmím vyzvednout, musím dál platit půjčení auta ze svého. Vlastně mě tak vystresovali, že jsem ukončila událost. Přitom existuje kamerový záznam z auta viníka. Ale nějak se někam zatoulal. Jsem zaskočená, že tohle se tu může dít. No, nějak ty miliony vydělávat musí. Není si kde stěžovat, když jsem se ptala zaměstnanců a likvidátorů, nikdo nic neví, nikdo vám neporadí. Zajímalo by mne, jak tato hromadná žaloba dopadla. Ačkoliv se normálně docela bráním rychlým soudům, hodí se skutečně o nich v tomto případě říci, že to jsou zloději. Normálně vás naženou do servisu a ujišťují, že to zaplatí a pak skutek utek. Likvidátoři jsou příjemní pouze když událost nahlašujete. Pak se jim už nemůžete dovolat. Je to docela nechutná záležitost...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit