testovaci text

Diskuse pro Článek

Chystáte se lyžovat? Kartička pojištěnce vás většinou neochrání!

31. 12. 2016 – nasepenize.cz

Pokud vyrazíte na lyže do zahraničí, nezapomeňte na cestovní pojištění. Ceny za ošetření u soukromých lékařů, kterých je například v alpských střediscích většina, se totiž mohou vyšplhat až na ...

zpět na Článek
1

komentářů v diskuzi: 4

napsat komentář

doktor (inkognito)

U nás má každý pacient z unie ošetření zdarma, takže nejdřív se nech ošetřit a pak řeš platbu. Jsou to stejní podvodníci jako jinde, chtějí prachy na ruku a nikde to nevykázat. Nemám peníze a pokud se vám to nelíbí zavolejte policii. Pokud mám doklady v pořádku a platím daně, nic mi nemohou. Podle pravidel unie mám na převoz a základní ošetření nárok zdarma a pokud mám připojištění do zahraničí tak i nadstandart a soukromníci dostanou peníze od pojišťovny. Že jsou lenošní a nechce se jim papírovat, jejich problém. Zdar
2.1. (48 dnů)
vlákno reagovat

Pozor na Kooperativu! (inkognito)

pečlivě se pojistíte ..... a v případě nouze se v zahraničí nestačíte divit. Buď tam měli přes svátky brigoše nebo je to standart. Začnou po telefonu a za vaše peníze zjišťovat osobní údaje a dokumentaci zájezdu.Si dělají kozy. Osobní údaje zanecháváte při podpisu smlouvy údaje zájezdu lze ověřit na základě jediné věty. A ještě vám opakovaně volají do ciziny pro upřesnění. Tuto partičku vynechte. Smečka amaterů kde pravá ruka neví co dělá levá!
1.1.2017
vlákno reagovat

Marie (anonym)

1 souhlasí, 1 nesouhlasí

Cestovní pojištění nepodceňovat ať z výletu není noční můra, nejlepší zkušenost s cestovním pojištěním co jsem měla možnost vyzkoušet je od oborové zdravotní pojišťovny kde si ho zařídím hezky pohodlně z domova online, do 26 let zdarma a to není zdaleka jediná výhoda té pojišťovny.
31.12.2016
vlákno reagovat

Hroch (inkognito)

Proč by si zbohatlik nezlomil v Alpách nohu za půl mega?

Peněz je třeba si užít.
31.12.2016
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód