Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Určitě není dobré si zapomenout vzít nějaké kvalitní termoprádlo. My s manželem máme už několik let české funkční termoprádlo, které jsme dostali jako firemní dar od spřátelené firmy, která tyto produkty ve svých kamenných obchodech také nabízí.

  • Já bych chtěla vyrazit letos na lyže. Chci se vás zeptat prosím, jakou máte zkušenost se zařizováním cestovního pojištění? Můžete mi třeba poradit, jak vybrat výhodné cestovní pojištění? 

    • Je jedno jestli je to cestovní nebo jiné pojištění. Pokud budete hledat výhodně pojištění, tak doporučím se podívat na online srovnávač pojištění. Na pár kliknutí si takhle jednoduše můžete najít kompletní srovnávaní od všech pojišťoven. 

      • A když si tam vyberu? To potom stejně budu muset jít na tu pojišťovnu ne? 

        • Nemusíte pak chodit na pojišťovnu. Postačí, když se podíváte na srovnávač pojištění https://www.klik.cz/ a vyzkoušíte si tam srovnat libovolné pojištění. Pak podle toho co se vám bude zdát výhodné si můžete pojištění sjednat rovnou online. Nabízí ale i případně možnou pomoc při sjednání pojištění po telefonu. 

  • joskadevatej

    Díky moc za info. Právě toto je jeden z důvodů, proč si raději vždy před cestou na hory cestovní pojištění sjednávám. Člověk totiž nikdy neví co se mu může přihodit. Cestovní pojištění si většinou sjednávám u https://www.ervpojistovna.cz/ a vždy to proběhlo bez problému.

  • U nás má každý pacient z unie ošetření zdarma, takže nejdřív se nech ošetřit a pak řeš platbu. Jsou to stejní podvodníci jako jinde, chtějí prachy na ruku a nikde to nevykázat. Nemám peníze a pokud se vám to nelíbí zavolejte policii. Pokud mám doklady v pořádku a platím daně, nic mi nemohou. Podle pravidel unie mám na převoz a základní ošetření nárok zdarma a pokud mám připojištění do zahraničí tak i nadstandart a soukromníci dostanou peníze od pojišťovny. Že jsou lenošní a nechce se jim papírovat, jejich problém. Zdar
  • pečlivě se pojistíte ..... a v případě nouze se v zahraničí nestačíte divit. Buď tam měli přes svátky brigoše nebo je to standart. Začnou po telefonu a za vaše peníze zjišťovat osobní údaje a dokumentaci zájezdu.Si dělají kozy. Osobní údaje zanecháváte při podpisu smlouvy údaje zájezdu lze ověřit na základě jediné věty. A ještě vám opakovaně volají do ciziny pro upřesnění. Tuto partičku vynechte. Smečka amaterů kde pravá ruka neví co dělá levá!
  • Cestovní pojištění nepodceňovat ať z výletu není noční můra, nejlepší zkušenost s cestovním pojištěním co jsem měla možnost vyzkoušet je od oborové zdravotní pojišťovny kde si ho zařídím hezky pohodlně z domova online, do 26 let zdarma a to není zdaleka jediná výhoda té pojišťovny.
  • Proč by si zbohatlik nezlomil v Alpách nohu za půl mega?

    Peněz je třeba si užít.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit