testovaci text

Diskuse pro Článek

ESSOX, Home Credit a AAA Auto, jak je to s chybným RPSN?

21. 2. 2017 – nasepenize.cz

Petr Němec, právník a spoluzakladatel projektu hromadnezaloby.cz se v otevřeném rozhovoru vyjadřuje ke kauze RPSN. Jaké názory k této kauze zaujímá tento právník a bojovník za práva spotřebitelů?

zpět na Článek
1 | 2 | 3 | 4 | 5 starší

komentářů v diskuzi: 64

napsat komentář

Hana Mokrá (inkognito)

Váhala jsem, jestli si nechat auto dovézt ze zahraničí, ale když jsem srovnávala nabídky a podmínky, tak jsem zjistila, že už se to ani nevyplatí, tak jsem jela do AAA a koupil tam auto a jsem s ním náramně spokojená
14.12. (4 dny)
vlákno reagovat

René (inkognito)

Já jsem byl kupovat Superba v AAA a měl jsem docela problém si vybrat, bylo jich tam tolik, že jsem si skoro musel hodit mincí :-D
13.12. (5 dnů)
vlákno reagovat

jarmilka (anonym)

Na mě v aaa byli velice milí pánové. Mohla jsme si vyzkoušet jaké koliv auto jsem chtěla. Pánové mi pomohli jak s autem tak výběrem. A už rok jezdím spokojeně :)
13.12. (5 dnů)
vlákno reagovat

pepa (anonym)

Dovoz v dnešní době nemá už cenu vůbec pokoušet. Ty ceny jsou vysoké, a fotky většinou samý fake. Dejte přednost bazarům:))
7.12. (11 dnů)
vlákno reagovat

Misha (inkognito)

Moje rozhodování mezi autem z dovozu a autem z bazaru v Čr bylo hodně dlouhé, když jsem ale pak slyšel, jaké jsou problémy, při nákupu auta ze zahraničí, tak jsem se rozhodl pro koupi auta z AAA auto, do práce mě doveze každý den už rok a tak jsem spokojený
7.12. (11 dnů)
vlákno reagovat

lada (anonym)

Já s mechanikem chodím do každého bazaru i AAA. Nikomu to zatím nevadilo a myslím si, že ani nebude. A i kdyby? Tak co, žádný slovo na to nikdo mít nemůžže si myslím:)
6.12. (12 dnů)
vlákno reagovat

Lolek (inkognito)

Já jsem byl hodně spokojen s nákupem auta v AAA, vybral jsem si tam Renault clio, dovezl si svého mechanika, který mi řekl ja kan tom auto je, celou dobu se nám věnoval velice vstřícný prodavač
6.12. (12 dnů)
vlákno reagovat

Milos (anonym)

Mám dvě auta z AAA a abych byl upřímný tak jsme byl velice nadšený z každé koupi:)) Hlavně auta jezdí bezproblémově a zatím nebyla potřeba nic dokupovávat nebo tak:).
5.12. (13 dnů)
vlákno reagovat

Lampicka (inkognito)

Moje autíčko z AAA v Praze, jezdí už 4 roky a neinvestovala jsem do ěnj ani korunu, kromě oleje a pneu
5.12. (13 dnů)
vlákno reagovat

kuba (anonym)

Myslím si, že kdo koupí v aaa auto neprohloupí ba naopak :)
4.12. (14 dnů)
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

• Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.