Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doma
    máme 4 auta, z toho 3 z AAA auto, a jedno kupované na inzerát, největší
    problémy jsem měl s autem, které jsem vzal na inzerát, v AAA jsem na všechny
    auta dostal záruku na skryté vady.
    • Koupil
      jsem hodně ojeté auto v AAA auto, tehdy s nájezdem 420 tisíc kilometrů, dnes
      má auto 600 tisíc kilometrů, a stále jezdí.
  • Já jsem do AAA auto prodával i kupoval, když jsem ho tam prodával a viděl jsem co tam vše kontrolují, tak jsem se vůbec nebál si tam jít auto koupit
  • Já jsem si koupil krásného Megana v AAA auto, jezdím s ním i s celou rodinou na výlety a denně do práce
  • Já mám z AAA koupené Clio, jezdím na výlety, přes týden denně 20 km do práce... ideální auto za dobré peníze
  • Já jsem se byl dívat v několika bazarech a nakonec jsem koupil Forda v AAA auto Brno
  • Já jsem sbyl s nákupem spokojen, mám od nich i úvěr, který vyšel líp, než u banky
  • Já jsem koupila v AAA krásnou Octavii, jezdím s ní každý den práce a nikdy s ní nebyl problém
  • Před koupí z AAA, jsem si nechal auto zkontrolovat od mechanika a napíchnul na diagnostiku, nemají tam s tím problém
  • Já jsem si koupil auto z AAA, když jsem viděl kolik je tam lidí, tak to vypovídá o kvalitě vozů
  • Mají tam velký výběr aut pro nás normální lidi, kteří potřebují koupit auto za zhruba 100 tisíc

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit