Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já jsem tam koupil auto a za dva dny se rozhodnul ho jít vyměnit za jiné a žádný problém :-)
  • Mě každý zrazoval abych šla kupovat auto u nás, a říkali , abych si ho nechala dotáhnout ze zahraničí, ale když jsem zjistila jaké jsou s tím komplikace, tak jsem si také koupila vozítko z AAA a jezdím v pohodě
  • Moc mi pomohl prodavač v AAA při výběru mého nového autíčka
  • Mám velice dobrou zkušenost s autobazarem AAA, koupil jsem tam auto, ale po dvou dnech zjistil, že se mi z něho těžko leze, tak jsem tam jel a vyměnil ho za jiné
  • Já vůbec nevěděla kam jít pro auto, nakonec jsem zajela do Brněnské pobočky AAA a opravdu super, hned se mě ujmul prodavač o pomohl mi vybrat, za mě spokojenost
  • V AAA poradí opravdu každému. I mne jako ženské mě poradili vybrat autíčko mých snů :) růžový fiatek. Dva roky ho mám a jezdí opravdu skvěle:)
    • Jo to je super, že se tě hned někdo ujme a pomůže vybrat auto dle představ
  • v AAA se najdou auta za super cenu:) Prostě každý si tam dokáže vybrat!
  • Myslím si, že když člověk kupuje auto v jeho fin možnostech, tak je AAA dobrá cesta :-)
  • Váhala jsem, jestli si nechat auto dovézt ze zahraničí, ale když jsem srovnávala nabídky a podmínky, tak jsem zjistila, že už se to ani nevyplatí, tak jsem jela do AAA a koupil tam auto a jsem s ním náramně spokojená
  • Já jsem byl kupovat Superba v AAA a měl jsem docela problém si vybrat, bylo jich tam tolik, že jsem si skoro musel hodit mincí :-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší