Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • joskadevatej

    Velmi inspirativní článek. Také jsem se celkem dlouho rozhoupával a s podnikáním začal až v pozdějším věku. Myslím si ale, že to není nutně špatně, protože člověk má pak na věci trochu jiný pohled, než když je mladý. Možná je i více opatrný. Začátky mého podnikání byly poměrně těžké. Ale vše se mi naštěstí povedlo úspěšně překonat. Je to výborný pocit, když se vám něco takového povede a pak jdete po městě a na každém rohu vidíte reklamní plachty s logem své firmy. 

    • tarpedivan

      Reklamní plachty jsou parádní forma reklamy. Bohužel si ale myslím, že ne každý začínající podnikatel si něco takového může dovolit. Pamatuji si, že když jsem s podnikáním začínal já, tak jsem neměl pořádně peníze ani na tisk vizitek, natož na nějakou lepší propagaci.

  • ivanka386

    Tak s tímto naprosto souhlasím! Já také začala s podnikáním relativně pozdě, ale rozhodně jsem se kvůli tomu nikdy necítila nijak znevýhodněná. Právě naopak. Podnikám úspěšně už nějakých pět let a teď dokonce uvažuji nad tím, že bych si založila vlastní offshore společnost.

  • Nejen v každém věku, ale i v každém stavu :-) Jestli má někdo odvahu, mrkněte na článek na Freelance-Marketu https://www.freelance-market.cz/d/zacit-podnikat-se-da-i-na-materske. Takže podnikání nic nebrání.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit