testovaci text

Diskuse pro Článek

Povinné ručení se prý pojišťovnám nevyplácí

3. 11. 2016 – nasepenize.cz

Vybrané pojistné z povinného ručení pojišťovnám i přes zdražení nestačí na pokrytí nákladů. Ztráty pojišťoven dosahují dvou miliard korun. Nejztrátovější jsou především pojistky tahačů návěsů a ...

zpět na Článek
1

komentářů v diskuzi: 10

napsat komentář

Ivo Patta (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

První otázka zní: investuje pojišťovna Allianz do nové kampaně (akce do 10 000 km za rok) nesmyslně? Druhá otázka: Pojišťovnám se povinné ručení nevyplácí před nebo po výplatě dividend akcionářům?
6.11.2016
vlákno reagovat

zlej troll (inkognito)

4 souhlasí, 0 nesouhlasí

K.rva, to jim za blbýho golfa nestačí pět litrů?!!! A za jeepa deset?!!! A bez nehod! Táhněte s takovými s.ačkami do rrrdele, vy sv.ně!!! S.ru na vás! Ha.zlové!!! *11* *12* *16* *11* *16*
4.11.2016 upraveno v 23:19
vlákno reagovat

pusinka (inkognito)

6 souhlasí, 0 nesouhlasí

tak jak to, že nekrachují?


bylo by na místěm, aby museli uveřejnit své hospodaření v této oblasti., neboť lžpou jako když tiskne.
3.11.2016
vlákno reagovat

jen tak pár cisel (inkognito)

8 souhlasí, 0 nesouhlasí

Zkrátka a dobře...nenažraných pojišťoven i pojišťováků je až moc a všichni chtějí mít co nejvíce, snižovat počet samozřejmě nikdo nechce a stálým kňučením si jen chtějí zajistit další a další navyšování peněz a tím i zisků..Kdo nemá zisky, což je mimochodem lež a blbost., ať tedy jde dělat jinou práci.! Zajímavé je, že zatím nikdo vyloženě na hubu nepadl, takže oni peníze i zisky mají, ne že nemají..To je opět jen vychcaný a účelový kvikot, protože "tito" moc dobře ví, že si zase něco málo u "pánů" vykvičí a vypláčou, protože budou brzy volby..
3.11.2016
vlákno reagovat

cimba (inkognito)

6 souhlasí, 0 nesouhlasí

25 let jsem byl řidič z povolání,přitom samozřejmě řídím i vlastní auto.!!Nikdy jsem neměl mnou zaviněnou pojistnou událost!!Přesto platím čtvrtletně 3200 korun pojistku včetně havarijní. Stálo mi na dvoře na mém pozemku!! nepojízdné auto,přesto mne kancelář pojistitelů obrala o solidní obolus.Běžte si laskavě brečet k těm,co bourají! *16*
3.11.2016
vlákno reagovat

jarda (inkognito)

9 souhlasí, 0 nesouhlasí

Milí soudruzi z plačících pojišťoven, budete si muset ohlídat i ty klienty, kteří páchají pojistné podvody, patrně v součinnosti s "někým".
3.11.2016
vlákno reagovat

KočiKočičákčák (inkognito)

17 souhlasí, 0 nesouhlasí

To je zajímavé. Přitom se o to povinné ručení mezi sebou rvou jak běsní psi! Tož to nebude až tak horké. To je jen příprava na to, aby zdůvodnili další zdražování. *16* *16* *1*
3.11.2016
vlákno reagovat

Ferda (inkognito)

11 souhlasí, 0 nesouhlasí

V Německu jde na pokrytí škod až 96% veškerých peněz vybraných na povinném ručení. U nás jde na krytí škod údajně jen 60% peněz z povinného ručení. Zbytek je zisk pojišťoven, který ovšem celý putuje na západ k matkám, které si s ním sanují vlastní malé zisky nebo i ztráty. Zpět do poboček v ČR se vrátí jen zlomek zisku, přerozděleného v zahraničí a potom managementy českých poboček zahraničních pojišťoven pláčou, že jimi vedené pobočky jsou ztrátové na povinném ručení. Zdejší pojišťovny mají z povinného ručení vybraných peněz dostatek a chyba je jen v tom, že po přerozdělení zisků v zahraničních centrálách se do poboček v ČR vrátí jen malá část jejich původního zisku, nic víc.
3.11.2016
vlákno reagovat

dem (inkognito)

11 souhlasí, 0 nesouhlasí

Ono, když mám statisícové platy a mramorová sídla, tak nestačí peníze na vyplácení pojistek. Ale z faktického průměrného platu cca 12-15 tis. musíte poplatit vše a nic Vám nesmí zůstat.
3.11.2016
vlákno reagovat

dem (inkognito)

16 souhlasí, 1 nesouhlasí

Pokud se jim to nevyplatí, tak ať dělají něco jiného. Takto nám úřady radí! Mě stát hází klacky pod nohy a také nikoho nezajímá, jestli na to mám.
3.11.2016
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

  • Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.